BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Kiermasz Świąteczny 2019

plakat

Sylwester 2019

plakat sylwester 2019

Dzień ziemniaka w Kaczycach – po raz kolejny

panie obierają ziemnkakiW środę 20 listopada w Kaczycach po raz kolejny odbył się Dzień Ziemniaka. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach – Świetlica Kaczyce

W programie oprócz degustacji potraw znalazły się także konkursy – rzut ziemniakiem do celu, konkurs na najdłuższą obierkę, czy najszybsze obranie ziemniaków ze skórki. Nie zabrakło również występów, na deskach sceny w Kaczycach zaprezentowały się zespoły Małokończnie, Zybrzidowianki oraz Nadolzianie. Historię ziemniaka przybliżyła zgromadzonym dyr. GOK  Małgorzata Guz, zaś wyśmienite potrawy przygotowały panie z KGW w Kaczycach Czytaj więcej »

Konkurs plastyczny „Pani Jesień” (wyniki)

konkursW poniedziałek 18.11.2019, rozstrzygnięto konkurs zorganizowany przez Świetlicę GOK w Kaczycach pt. Pani Jesień. Prace oceniała Komisja konkursowa w składzie: Grzegorz Piątkowski – przewodniczący, Małgorzata Guz, Barbara Franek, Magdalena Gut

Po dokonaniu oceny 129 prac, które wpłynęły na Konkurs z Gminy Zebrzydowice, komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: Czytaj więcej »

Jubileusz 35-lecia Zespołu Folklorystycznego Małokończanie (zdjęcia)

W sobotę 17.11.2019 odbyły się obchody Jubileuszu 35-lecia Zespołu Folklorystycznego Małokończanie. Fot: PL

Jubileusz 35-lecia Zespołu Folklorystycznego Małokończanie

W sobotę 17.11.2019 odbyły się obchody Jubileuszu 35-lecia Zespołu Folklorystycznego Małokończanie. Fot: PL

129 Zdjęcia

Konkurs plastyczny dla dzieci „Pani Jesień”

plakat konkursu
POBIERZ: Regulamin (PDF)

Wiadomości znad Piotrówki 10/248/2019

Na stronie www.wzp.zebrzydowice.pl opublikowano najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (pażdziernik 2019) – Wiadomości znad Piotrówki.

 

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader. Zapraszamy do pobierania gazety (załącznik poniżej)

 

Projekcja filmu KAMERDYNER

plakat filmu kamerdyner

Pierwszy Pchli Targ za nami (foto)

zdjęcie pchlego targuChyba nie zawiódł się nikt, ani kupujący ani sprzedający. Pierwszy Pchli Targ nad Młyńsczczokiem przeszedł do historii. Dopisali nie tylko sprzedający i kupujący ale także pogoda.

Wśród sprzedawanych rzeczy, jak to na pchlim targu znaleźć można było wszystko, od drobnych rzeczy, zabawek, stołków, obrazów, rękodzieła, po prawdziwe historyczne perełki. Nie zabrakło także ubrań itp. Czytaj więcej »

Świąteczna Przygoda Olafa

plakat