BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Spotkanie z profesorem Danielem Kadłubcem

Spotkanie Styczniowe przy choince

17 stycznia dzieci należące do kół zainteresowań działających przy świetlicy w Kaczycach, wraz z instruktorami wzięli udział w spotkaniu przy choince. Była ryba z ziemniakami i surówką a pod choinką czekały paczki napełnione słodyczami i drobnymi upominkami.

W tym roku paczki pomogli napełnić : Czytaj więcej »

Dzień Babci i Dziadka (fotorelacja)

We wtorek (04.02.2020) odbył się w Kończycach Małych: Dzień Babci i Dziadka – koncert „Małe Kończaneczki dla babci i dziadka. Fot: PL

Małe Kończaneczki: Dla babci i dziadka (luty 2020)

We wtorek odbył się w Kończycach Małych: Dzień Babci i Dziadka - koncert „Małe Kończaneczki dla babci i dziadka. Fot: PL

51 Zdjęcia

Konkurs ofert na obsługę gastronomiczną

obrazekGminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach ogłasza konkurs ofert na obsługę gastronomiczną na imprezy plenerowe: 1.05.2020 i 3.05.2020„Złoty Kłos”, 27.06.2020 – 28.06.2020 „Wianki”

Czytaj więcej »

Wiadomości znad Piotrówki 1/251/2020

okładka gazetyNa stronie www.wzp.zebrzydowice.pl opublikowano najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (styczeń 2020) – Wiadomości znad Piotrówki.Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader. Zapraszamy do pobierania gazety (załącznik poniżej)

Konkurs Regionalny Potrwa i Wypieków na Zapusty i Wielkanoc

plakat

Kaczyce: Pożegnanie z Kolędą

Zdjęcie26 stycznia w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odbył się koncert  słowno – muzyczny pt.” Pożegnanie z kolędą”. Był to wieczór pełen wspomnień,tęsknoty i nadziei. Czasem warto się zatrzymać i pogrążyć w zadumie. Przecież czas tak szybko biegnie,życie przemija. Tego dnia wielu z nas zadało sobie pytanie .Co jest w naszym życiu najważniejsze.

W koncercie wzięli udział: Czytaj więcej »

Kolędowanie „Małych Kaczoków” (zdjęcia)

W okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku zespół folklorystyczny „Małe Kaczoki” pod kierunkiem pani Urszuli Wiśniowskiej, wrócił do najstarszej formy kolędowania. Z życzeniami i śpiewem kolęd w przebraniu przeszli ulicami Kaczyc, odwiedzając mieszkańców, życząc zdrowia i pomyślności na cały rok.Zwyczaj kolędowania już zanika. Starsi mieszkańcy Kaczyc wspominali jak to było za dawnych czasów. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i dary dla dzieci.  Czytaj więcej »

Koncert Kolęd

plakatkoncertu

Konkurs plastyczny dla dzieci

plakat konkursu

Regulamin/oświadczenie – POBIERZ

Finał WOŚP 2020 – rozliczenie. MAMY REKORD!

zdjęcieZa nami finał tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy rekord! udało się zebrać  36.123,50 zł (w tym 6.089,94 z licytacji) do tego dochodzi obca waluta.
Dziękujemy Wam wszystkim, jesteście Wielcy! a poniżej szczegółowe rozliczenie oraz fotoreportaż Czytaj więcej »