Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

W sobotę zapraszamy do Zebrzydowic

Plakat imprezy

Odsłonięcie pomnika Utopca Żwirka w Kończycach Malych – zdjęcia

Odsłonięcie pomnika utopca w Kończycach Małych

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

64 Zdjęcia

Uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka

Konkurs ofert na obsługę gastronomiczną

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach ogłasza konkurs ofert na obsługę gastronomiczną na imprezy plenerowe: 1.05.2017 i 3.05.2017„Złoty Kłos”, 01.07.2017 – 02.07.2017 „Wianki”

Czytaj więcej »

3500 lat w 35 minut. Niezwykła wystawa w Zebrzydowicach (napisali o nas)

Zdjęcie na którym prowadzący oprowadza po wystawie

Fot: Andrzej Rybaczuk

Od wtorku (14.03.) w Galerii nad Młyńszczokiem w zamku w Zebrzydowicach można zwiedzać niezwykłą wystawę biblii. Zgromadzono na niej repliki starożytnych rękopisów, kamiennych tablic i pierwszych przekładów i wydań Pisma Świętego. Więcej na ten temat w materiale Radia90

 

ZOBACZ>>>>

Baby, ach te baby!

Baby, ach te baby!

Baby ach te baby! pod tym przewrotnym tytułem kryje się nowe widowisko Kończaneczek. ZPiT Kończaneczki oraz Gminny Ośrodek Kultury zaprasili w niedzielę 12.03.2017 małe i duże kobietki na koncert słowno - muzyczny pt. Baby, ach te baby Nie zabrakło także gości a był nim zespół działający przy KGW w Zebrzydowicach "Zybrzydowianki". Fot: PL

109 Zdjęcia

Zapraszamy na wystawę!

historia

Baby, ach te baby!

plaakt imprezy

Zapraszamy po sąsiedzku do Piotrowic (Petrovice u Karvine)

GOK Zebrzydowice współpracuje z ICM Petrovice m.in przy organizacji imprez oraz pisaniu i realizacji wspólnych projektów. Zapraszamy na wydarzenia które dzieję się tuż za miedzą. W najbliższą sobotę nasi sąsiedzi zapraszają na Topienie marzanny. Szczegóły na plakacie poniżej:

Pokaz tańca w GOK

Pokaz tańca

W środę 1 marca w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach odbył się pokaz tańca dziecięcych grup tanecznych uczęszczających na zajęcia organizowanych przez Ośrodek Kultury.

40 Zdjęcia