BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Strona w modernizacji

Strona w modernizacji – za ewentualne utrudnienia przepraszamy
w razie zapytań i problemów prosimy o kontakt pod adresem email: gci@gok.zebrzydowice.pl

Wiadomości znad Piotrówki 10/269/2021

Ukazało się najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (październik 2021) – Wiadomości znad Piotrówki.

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader.

Gazetę pobrać można tutaj: KLIKNIJ lub link bezpośredni – POBIERZ

Ogłoszenie o przetargu na najem lokalu przeznaczonego na prowadzenie działalności gastronomiczno-hotelarskiej, mieszczącego się w Zamku w Kończycach Małych, stanowiącego własność Gminy Zebrzydowice

Zebrzydowice 26.11.2021 r.

INFORMACJA

o przetargu na najem lokalu przeznaczonego na prowadzenie działalności gastronomiczno-hotelarskiej, mieszczącego się w Zamku w Kończycach Małych, stanowiącego własność Gminy Zebrzydowice. Czytaj więcej »

Dzień ziemniaka

12 listopada 2021 w Domu Ludowym w Kaczycach odbył się „Dzień Ziemniaka”. Dzięki pomocy pań:  P. Anny Brejza, P. Haliny Hanzel, P. Wandy Chmiel, P. Anny Broda oraz P. Bożeny Macura – członkiniom KGW mógł się ten dzień odbyć.

W tym roku w imprezie miały wziąć udział wszystkie dzieci należące do zespołów i kół zainteresowań działających przy świetlicy, w liczbie 41 osób. Z powodu epidemii COVID-19  i kwarantanny,  ilość dzieci zmniejszyła się o połowę. Jednak ci, co wzięli w niej udział nie żałowali. Był to dzień ziemniaka połączony z zajęciami plastyczno – kulinarnymi. Dzieci od podstaw przygotowywały dania, którego  głównym składnikiem był ziemniak. Tak więc w tym samym czasie, część  dzieci przygotowywała potrawy z paniami w kuchni , część na sali widowiskowej z p. Ewą Błahut robiła ludziki z małych ziemniaczków i żołędzi a pozostali przygotowywali stoły do posiłku (rozkładali serwetki, talerze, sztućce oraz stroili je jesiennie). Czytaj więcej »

Spotkanie z Mikołajem

Plakat wydarzenia

Widowisko słowno – muzyczne z okazji Święta Niepodległości – 11.11.2021.

Narodowy Dzień Niepodległości

Chór Mieszany Echo z okazji Obchodów Narodowego Dnia Niepodległości przygotował specjalne nagranie które prezentujemy poniżej:

Wystawa malarstwa Elżbiety Barańskiej

Powiatowy Konkurs na Ciasteczko Bożonarodzeniowe

Dokumenty do pobrania:

Kiermasz Świąteczny 2021