BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Wiadomości znad Piotrówki 7/255/2020

Publikujemy do pobrania najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (lipiec 2020) – Wiadomości znad Piotrówki.

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader. Zapraszamy do pobierania gazety (załącznik poniżej)

Archiwalne wersje gazety dostępne są na stronie www.wzp.zebrzydowice.pl

Załączniki:

Bajka dla dzieci: Śpiąca Królewna

Plakat bajjka

Lato 2020 w GOK Zebrzydowice

plakat
REGULAMIN!

palec


Powrót do Przeszłości – wystawa w GOK Zebrzydowice

Fo­tog­ra­fia- ułamek sekundy , który może trwać wiecznie. (autor nieznany)

Zdjęcie wystawyPrzez całe wakacje zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie w pomieszczeniach Gminnego Centrum Informacji oglądać można wystawę fotografii pt. Powrót do przeszłości

Dzięki zdjęciom możemy cofnąć się w czasie –  zobaczyć chwile, osoby, stroje, ubrania, i ważne, życiowe momenty sportretowanych. – Zapraszamy do Gminnego Centrum Informacji na wspaniałą podróż w przeszłość. Na planszach na archiwalnych zdjęciach zobaczyć możemy naszych mieszkańców. Mamy nadzieję, że urzeknie Was magia zgromadzonych przez Koło Macierzy Ziemi Cieszyńskiej i GOK zdjęć – mówi Małgorzata Guz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach. Czytaj więcej »

Wystawa: Powrót do Przeszłości, cz. I Mieszkańcy

plakat wystawy

Wiadomości znad Piotrówki 6/254/2020

Okładka gazatyPublikujemy do pobrania najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (czerwiec 2020) – Wiadomości znad Piotrówki.

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader. Zapraszamy do pobierania gazety (załącznik poniżej)

Załączniki:

Archiwalne wersje gazety dostępne są na stronie www.wzp.zebrzydowice.pl

Konkurs Fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna” (regulamin/karta zgłoszenia)

Plakat konkurs fotograficzny gok zebrzydowice

Dokumenty do pobrania:

VAIANA w wykonaniu grupy teatralnej z Marklowic Górnych (Oglądaj)

Któż z nas nie marzy o dalekich podróżach i niezliczonych przygodach. W tym roku ciekawi świata i dalekich lądów mają z wiadomego powodu utrudnione zadanie, my jednak zapraszamy Was do podróży z VAIANĄ.  Po kliknięciu na film poniżej otworzą się przed Wami przestworza oceanu dzięki zapisowi  z premiery przedstawienia VAIANA w wykonaniu grupy teatralnej z Marklowic Górnych, jaki odbył się na deskach zebrzydowickiej sceny w Sali Widowiskowej przy GOK w Zebrzydowicach. Reżyserem spektaklu była Magdalena Gut.

„ŁZY” po Wiankach…

Zdjęcie z wydarzeniaNiestety, w związku z panującą w kraju epidemią, jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa o odwołaniu tegorocznych Wianków, jakie miały odbyć się 4 i 5 lipca 2020 roku. A tradycyjnie miało się sporo dziać…

Decyzja ta była trudna,  jednak w tym wyjątkowym czasie w pierwszej kolejności musimy myśleć o państwa zdrowiu i bezpieczeństwie – Mimo podjętych wielu starań związanych najpierw z przygotowaniem Regionalnego Konkursu Wypieków na Zapusty i Wielkanoc, Złotego Kłosa a teraz Wianków, jesteśmy zmuszeni odwołać kolejne wydarzenie – mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzata Guz.  Czytaj więcej »

Noc Muzeów: Izba Regionalna Wsi Cieszyńskiej w Kończycach Małych (wirtualnie!)

W związku ze stanem epidemii nie mogliśmy być z wami „na żywo” ale przygotowaliśmy materiał, który pozwoli zerknąć do naszej Izby Regionalnej – wirtualnie… Oczywiście zapraszamy już dziś do indywidualnego zwiedzania! Klikając na: Czytaj więcej, zamieszczamy także linki do wirtualnych spacerów (panoramy, wycieczki audio) jakie zostały opracowane w ramach naszego wspólnego projektu z ŚOT – zapraszamy!

Czytaj więcej »