BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

XV Rodzinny Rajd Rowerowy im. Bronisława Żagana (zdjęcia)

XV Rodzinny Rajd Rowerowy

W niedzielę 20.09.2020 odbył się po raz 15-ty Rodzinny Rajd Rowerowy im. Bronisława Żagana

99 Zdjęcia

Zapraszamy na zajęcia KUNG FU

karateOd października w GOK Zebrzydowice wznawia działalność Mistrzowska Szkoła Kung – Fu, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na zajęcia. Zajęcia podobnie jak w ubiegłym roku odbywają się będą w poniedziałek i środę o godz. 17:00.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 12 października  2020r. o godz. 17:00

Szkoła oferuje 10 styli kung fu oraz wiele innych styli dalekowschodnich. Zajęcia podzielone są na grupy dla dzieci i dorosłych oraz grupy początkujące. Oferowane są różne poziomy nauki.

Informacja

UWAGA!
W dniu 18.09.2020
Gminne Centrum Informacji  oraz Informacja Turystyczna
będą nieczynne!

ROBOTYKA Z KLOCKAMI LEGO®

fotoBezpłatne zajęcia pokazowe z ROBOTYKI z klockami LEGO® już w piątek 25.09.2020 o godz. 15:15 w sali GOK w Zebrzydowicach. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat 😉 Obowiązują zapisy!

Na  kursach robotyki, dzieci konstruują roboty z klocków LEGO® Mindstorms EV3® oraz LOFI a następnie sterują nimi za pomocą tabletów. Bawimy się programując OZOBOTY oraz gry w SCRATCH. Mali konstruktorzy uczą się podstaw programowania, samodzielnie tworzą potrzebny program na tablecie, dzięki któremu wprawiają swoje roboty w ruch! Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy na zestawach klocków dostosowanych do wieku dziecka i tabletach Samsung. Na każdych zajęciach budujemy innego robota – dzięki zestawom LEGO® Education dzieci mają nieograniczone możliwości twórcze. Czytaj więcej »

Dzień Pamięci ofiar Holokaustu (zdjęcia)

Dzień Pamięci ofiar Holokaustu

Po 75 latach od zakończenia wojny, z inicjatywy pastora Kościoła Zielonoświątkowego, przy współpracy Wójta Gminy oraz Dyrektora GOK-u na Zebrzydowickim cmentarzu za zgodą proboszcza Mariana Brańki, obok alejki pod którą najprawdopodobniej spoczywają ciała ofiar hitlerowskiego terroru stanął Pomnik jako świadectwo tamtych wydarzeń. Pomnik został ufundowany ze środków Instytutu Pamięci Narodowej. W niedzielę 13 września br. odbyła się uroczystość upamiętnienia. Wydarzenie rozpoczęto od ceremonii przy Pomniku Ofiar Zbrodni Hitlerowskich w Kończycach Wielkich, następnie przeniesiono się pod Tablicę Upamiętnienia w miejscu byłego Obozu Pracy w Zebrzydowicach a kuliminacyjnym punktem byłą uroczystość przy nagrobku symbolicznym na cmentarzu w Zebrzydowicach

73 Zdjęcia

Zajęcia ceramiczne

Plakat cermika

Taniec współczesny dla dzieci

plakatwspolczesny

Zajęcia muzyczno – teatralne

kołko teatralne zaproszenie do udziału

Wstąp do „Małych Kaczoków” z Kaczyc

Zapraszamy chętne dzieci w wieku 6 – 10 lat do zespołu folklorystyczno taneczno – śpiewaczego „Małe Kaczoki”, który działa w Domu Ludowym w Kaczycach. Dzieci uczą się śpiewać, tańczyć, biorą udział w przeglądach folklorystycznych, koncertach kolęd i okolicznościowych. W tym roku pod okiem instruktor Urszuli Wiśniowskiej  przygotowały połaźników.

Piękne wiersze z życzeniami i kolędy dzieci wykorzystały przy kolędowaniu  odwiedzając mieszkańców Kaczyc. Zajęcia to nie tylko taniec i śpiew. To również powrót do tradycji.

Czytaj więcej »

ZARZĄDZENIE NR 1/2020 w sprawie: szczególnej organizacji pracy Gminnego Ośrodka Kultury …

GOK-/1 /2020

ZARZĄDZENIE NR 1/2020

 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach
z dnia 6. 08. 2020 r.

w sprawie: szczególnej organizacji pracy Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach zapewniającej ochronę zdrowia, życia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów instytucji kultury w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

 Zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącego funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury ustala się następujące procedury obowiązujące w Gminnym Ośrodku Kultury Zebrzydowice  w okresie epidemii COV