BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Akcja Lato 2021 – Zebrzydowice

palakt akcji lato

Nagrody w konkursie

Uwaga!

Można odbierać dyplomy i nagrody przyznane w  IX Powiatowym Konkursie Gwary Ludowej „Rzóndzymy Po Naszymu” 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 -16:00

Bajka Kot w butach – fotorelacja

Kot w butach - bajka dla dzieci (09.06.2021)

W środę w Sali Widowiskowej GOK w Zebrzydowicach oraz w Sali Widowiskowej przy zamku w Kończycach Małych, zebrzydowicki ośrodek kultury zaprosił dzieci na spektakl KOT W BUTACH. Fot: Magdalena Gut

24 Zdjęcia

Mikrofon dla Wszystkich – zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach zaprasza do udziału w Festiwalu Piosenki Polskiej dla dzieci i młodzieży „Mikrofon dla wszystkich” W załączeniu przesyłamy regulamin i kartę zgłoszenia. Termin festiwalu: 4 lipca 2021 r. Amfiteatr w Zebrzydowicach. Termin zgłoszenia do 25 czerwca 2021 r.

Dokumenty do pobrania: Pobierz

IX Powiatowy Konkurs Gwary Ludowej „Rzóndzymy Po Naszymu” – foto i wideo

Zobacz fotoreportaż:

IX Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej w Zebrzydowicach

We wtorek 1 czerwca w zebrzydowickim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Gwary Cieszyńskiej. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia. Fot: M. Gut

73 Zdjęcia

Wyniki dostępne są pod tym adresem: CZYTAJ

Rzóndzymy Po Naszymu – wyniki

foto na zdjęćiu juryProtokół

Z IX Powiatowego Konkursu Gwary Ludowej „Rzóndzymy Po Naszymu”, który odbył się w dniu 01.06.2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach.

Jury w składzie:
Tomasz Sochacki – przewodniczący jury
Henryk Franek – członek jury
Stanisław Konopka – członek jury

po przesłuchaniu i obejrzeniu 20 uczestników przyznało Czytaj więcej »

Koncert z okazji DNIA MATKI – NA ŻYWO! (zapis koncertu)

Koncert z okazji DNIA MATKI – NA ŻYWO!

Noc Muzeów w Izbie Regionalnej w Kończycach Małych

Plakat wydarzenia

Pchli Targ w Zebrzydowicach za nami

Nie brakowało zarówno kupujących jak i sprzedających. Po kilkukrotnym przesunięciu terminu z powodu pandemii, 15 maja 2021 roku na zebrzydowickim amfiteatrze odbył się zorganizowany przez GOK Zebrzydowice Pchli Targ.

Na Pchlim Targu, jak to na tego typu wydarzeniu kupić i sprzedać można było niemal wszystko. Nie brakowało zabawek, rękodzieła, pamiątek rodem z PRL, ceramiki, sporym wzięciem cieszyły się płyty winylowe nie tylko polskie (np. z nagraniami Krzysztofa Krawczyka, czy Maanamu) ale też zagraniczne. – Fajnie by było, gdyby taki targ organizowany był częściej – zgodnie powtarzali uczestnicy wydarzenia.

O terminie kolejnego Pchlego Targu wkrótce poinformuje, a państwa zachęcamy do przeszukania stryszków i komórek, warto może pozbyć się, czy też wymienić, coś co nam już nie jest potrzebne a komuś może się przydać, czy sprawić radość. Wieli przedmiotom można nadać drugie życie.