BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

VITÓMY VAS U NAS

plakat vitomy vas

Zjazd Motocyklistów na Śląsku Cieszyńskim (zdjęcia)

motoryTrzynasty zjazd Motocyklistów na Śląsku Cieszyńskim z okazji 100 -letniej rocznicy wybuchu wojny polsko-czeskiej i 80 -tej rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, zorganizowany został przez Mirosława Wenglorza. Cała grupa, 17 maja w godzinach popołudniowych odwiedziła Dom Ludowy w Kaczycach. Tam czekał na nią poczęstunek

Goście, których przywitał wójt Gminy Zebrzydowice Andrzej Kondziołka, wzięli udział w prelekcji historycznej na temat wojny polsko-czeskiej poprowadzonej przez nauczyciela historii, laureatki Honorowej Złotej Cieszynianki pani Haliny Szotek. Po prelekcji, Sołtys Kaczyc, Leszek Macura wyświetlił zebranym krótki film dokumentalny z 1938 roku na temat powrotu relikwii Andrzeja Boboli do Polski. Spotkanie z motocyklistami zakończył krótki program artystyczny w wykonaniu zespołów działających przy świetlicy w Kaczycach Czytaj więcej »

IV Konkurs Literacki „W Krainie Wierszy” – zdjęcia/wyniki

fotojury

Protokół

IV Konkursu Literackiego „W Krainie Wierszy”
Zamek w Kończycach Małych 23.05.2019

Jury w składzie:
Artur Kukla – przewodniczący jury
Aldona Kopiec, Mirela Sikora, Dorota Kłopeć, Dorota Bonek – członkowie jury

Po przesłuchaniu uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca i nagrody Czytaj więcej »

Mundurowi Dzieciom 2019

plakat imprezy

Biegaj Razem z Nami 2019 (wyniki/zdjęcia) – biegi popołudniowe

zdjęcieW piątek 17.05.2019 Gminny Ośrodek Kultury zorganizował imprezę sportową pt Biegaj Razem z Nami. W godzinach dopołudniowych odbył się bieg dla dzieci i młodzieży, zaś o godz. 17:00 w szranki stanęli dorośli oraz młodzież. Odbył się także marsz NORDIC WALKING.

Poniżej wyniki oraz fotoreportaż:

Dorośli:
Kategoria mężczyźni
I miejsce: Andrzej Włoch
II miejsce Damian Luźniak
III miejsce Tomasz Oreł Czytaj więcej »

Biegaj Razem z Nami 2019 (wyniki/zdjęcia)

fotoW piątek 17.05.2019 Gminny Ośrodek Kultury zorganizował imprezę sportową pt Biegaj Razem z Nami. W godzinach dopołudniowych odbył się bieg dla dzieci i młodzieży.

 

Poniżej wyniki oraz fotoreportaż: Czytaj więcej »

Zapraszamy do Izby Regionalnej

noc

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego (zdjęcia)

W dniach 07-08 V 2019 w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego. Wśród startujących znalazły się zespoły z terenu Gminy Zebrzydowice – Septyma, Mała Latina, Małe Kończaneczki, Kończaneczki oraz grupa teatralna z Kaczyc (Zdjęcia grupy teatralnej z Kaczyc zobaczyć można TUTAJ>>>).

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego

W dniach 07-08 V 2019 w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego. Wśród startujących znalazły się zespoły z terenu Gminy Zebrzydowice – Septyma, Mała Latina, Małe Kończaneczki, Kończaneczki oraz grupa teatralna z Kaczyc.

130 Zdjęcia

Zaproszenie do udziału w Konkursie Wędkarskim

Z okazji Dnia Dziecka Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach oraz Zarząd Koła PZW 68 Zebrzydowice organizuje zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży naszej gminy. Zawody odbędą się w sobotę 25 maja br. na stawie Młyńszczok w Zebrzydowicach. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w tej imprezie.

 

Uczniowie szkół podstawowych ze względu na bezpieczeństwo muszą mieć zapewnioną opiekę rodzica (prawnego opiekuna), a pomocą nad wodą będą służyć wędkarze naszego koła. Dzieci chętne do udziału w zawodach nie muszą mieć karty wędkarskiej – zapisują się pocztą elektroniczną do 20-05-2019 na adres: pzw68zeby@gmail.com  Czytaj więcej »

PROTOKÓŁ z przesłuchań konkursowych (PDF)

PROTOKÓŁ z przesłuchań konkursowych XXVI Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Regionalnych „ZŁOTY KŁOS” Euro-Folklor 2019, który odbył się w dniach  01.05. i 03.05.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach.

 

Protokół do pobrania (wersja PDF) – POBIERZ

————————————————————————————————————————————-