BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

„Rowerowa Sztafeta Niepodległości”

Turystyczny Klub Kolarski PTTK „Ondraszek” w Cieszynie, Koło Macierzy Ziemi Cieszyńskiej i Klub Rowerowy „Przerzutka” w Zebrzydowicach, Gminy Zebrzydowice i Hażlach oraz Miasto Cieszyn w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania Niepodległości, promocji turystyki rowerowej oraz poznania miejsc upamiętniających walki niepodległościowe na ziemi cieszyńskiej zapraszają do udziału w „Rowerowej Sztafecie Niepodległości” na trasie Zebrzydowice, Kończyce Małe, Pogwizdów, Cieszyn. Start w sobotę 22 września o godz. 09.00 sprzed Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach, punkt etapowy: Folwark Klimosz w Pogwizdowie – ok. godz.11.00.

 

Bajka: Przygody Świnek

Wieczór Pieśni Żydowskich

Wytep zespołuW niedzielę, 16 września w Zebrzydowicach odbył się Wieczór Pieśni Żydowskich. Kolejny Wieczór Pieśni Żydowskich. W trakcie wydarzenia zaśpiewał zespół Bat Kol, a całość uświetnił Zespół Tańca Żydowskiego i Izraelskiego Klezmer z Cieszyna. Koncert został poprzedzony złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Obozu Pracy dla Żydów w latach okupacji hitlerowskiej.

Wieczór Pieśni Żydowskich

W niedzielę, 16 września w Zebrzydowicach odbył się Wieczór Pieśni Żydowskich. Kolejny Wieczór Pieśni Żydowskich. W trakcie wydarzenia zaśpiewał zespół Bat Kol, a całość uświetnil Zespół Tańca Żydowskiego i Izraelskiego Klezmer z Cieszyna. Koncert został poprzedzony złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Obozu Pracy dla Żydów w latach okupacji hitlerowskiej. Fot: PL

97 Zdjęcia

XIII Rodzinny Rajd Rowerowy (zdjęcia)

XIII Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę 16.09.2018 w Zebrzydowicach odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. Fot: PL

84 Zdjęcia

Rodzinny Rajd Rowerowy

Wieczór Pieśni Żydowskich

Uwaga Kończaneczki!

Zapraszamy na zajęcia Kończaneczek w dniu 14.09.2018 o godz. 15:30!

Dożynki Gminy Zebrzydowice – Kończyce Małe 2018 (zdjęcia)

Tegoroczne dożynki Gminy Zebrzydowice, w nieco deszczowej aurze, odbyły się w tym roku w Kończycach Małych w niedzielę 26.08.2017. W trakcie uroczystości władze powiatowe, gminne oraz mieszkańcy i gospodarze podziękowali za tegoroczny plon. Gazdami byli państwo Ewa i Janusza Pilorz. Fot: PL

Dożynki Gminy Zebrzydowice - Kończyce Małe 2018

Tegoroczne dożynki Gminy Zebrzydowice, w nieco deszczowej aurze, odbyły się w tym roku w Kończycach Małych w niedzielę 26.08.2017.

155 Zdjęcia

Koncert: THE OUT

Dożynki Gminy Zebrzydowice

Plakat dożynki