BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

plakat konkursu

Finał WOŚP 2020 – rozliczenie. MAMY REKORD!

zdjęcieZa nami finał tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy rekord! udało się zebrać  36.123,50 zł (w tym 6.089,94 z licytacji) do tego dochodzi obca waluta.
Dziękujemy Wam wszystkim, jesteście Wielcy! a poniżej szczegółowe rozliczenie oraz fotoreportaż Czytaj więcej »

WOŚP 2019 – cała masa atrakcji oraz licytacja!

To będzie kolejny, 28 finał Orkiestry w naszej gminie. Jest całe mnóstwo atrakcji (informacje w pełnej treści artykułu) a kolejne wciąż w przygotowaniu. O godz. 17:00 rozpoczniemy  koncert finałowy, podczas którego nie zabraknie cudownych występów oraz licytacji. A niesamowitych gadżetów nie brakuje, będzie broszka, będzie medal, będzie dzień w sejmie a to nie wszystko!

zdjęcieWarto w najbliższą niedzielę zabrać do Kończyc na licytację większą ilość gotówki, bo licytować będzie naprawdę co! Oprócz  WOŚP-owych gadżetów, tortu itp. będzie można także wylicytować pamiątkową broszkę, wykonaną przez zakład złotniczy Pieczonka dla Kamili Ptaszyńskiej – Matloch (broszka na foto poniżej), którą otrzymała z rąk Starosty Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka za zajęcie  drugiego miejsca w XXX edycji konkursu ,,Po naszymu czyli po śląsku. Tegoroczne, jubileuszowe wydarzenie miało wyjątkowy charakter, ponieważ. wzięli w nim udział wyłącznie laureaci dotychczasowych edycji!

Sylwester Ratajczak, wieloletni dotychczasowy szef naszej orkiestry przekazuje medal 25-lecia grania z WOŚP ( medal również na zdjęciu poniżej, rzecz bardzo unikatowa, takich medali jest naprawdę niewiele!) Czytaj więcej »

Akcja Zima 2020

Tegoroczne ferie zimowe dla uczniów w naszym województwie odbywać się będą w dniach 13.01.2020 – 26.01.2020. Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach wraz z świetlicami oraz GBP ze swoimi filiami przygotował liczne atrakcje dla tych dzieci, które zostają w okresie przerwy w nauce w domu. W programie m.in, zajęcia plastyczne, ceramiczne, ruchowe. Uwaga, część przygotowanego programu zależeć będzie od pogody i może ulec zmianie. Poniżej godziny zajęć w poszczególnych
placówkach.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach wraz z świetlicami:

Zebrzydowice: 9.00-13.00 – Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach, Zebrzydowice, Ks. A. Janusza 21, tel. 32 469 33 34.

Kaczyce 12.00-15.00 – Świetlica Kaczyce, Dom Ludowy, Kaczyce, ul. Ludowa 10, tel. 32 469 38 93

Marklowice Górne 9.00-12.00 – Świetlica Marklowice Górne, Marklowice Górne, Szkolna 10, tel. 32 469 29 07

Kończyce Małe 9.00-12.00 – Świetlica Kończyce Małe, zamek Kończyce Małe Staropolska 5, tel. 32 469 32 88

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
[KLIKNIJ]

Bajka dla dzieci: Zaczarowany młynek

Teatrzyk w wykonaniu KRAK ART z Krakowa
miejsce: Sala Widowiskowa w Zebrzydowicach

ZACZAROWANY MŁYNEKplakat

Spotkanie z profesorem Danielem Kadłubcem

Noworoczny Koncert Kolęd (zdjęcia)

W niedzielę 5 stycznia 2020 odbył się w Kościele pw Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach Noworoczny Koncert Kolęd. Wykonawcy: Chór Akademii Techniczno- Humanistycznej z Bielska- Białej- Dyrygent: Jan Borowski; Chór Mieszany ,,Echo” z Zebrzydowic; Dyrygenci: Jadwiga Sikora, Mykola Blikhar; Organy: Arkadiusz Popławski, Słowo: Beata Sabath

Noworoczny Koncert Kolęd 2020

W niedzielę 5 stycznia 2020 odbył się w Kościele pw Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach Noworoczny Koncert Kolęd. Wykonawcy: Chór Akademii Techniczno- Humanistycznej z Bielska- Białej- Dyrygent: Jan Borowski; Chór Mieszany ,,Echo” z Zebrzydowic; Dyrygenci: Jadwiga Sikora, Mykola Blikhar; Organy: Arkadiusz Popławski, Słowo: Beata Sabath Fot: PL

69 Zdjęcia

Noworoczny Koncert Kolęd

Wiadomości znad Piotrówki 12/250/2019

okładka gazetyNa stronie www. wzp.zebrzydowice.pl opublikowano najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (grudzień 2019) – Wiadomości znad Piotrówki.

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

Do otwarcia wymagany jest program obsługujący takie pliki np. Adobe Reader lub Foxit Reader. Zapraszamy do pobierania gazety (załącznik poniżej)

Życzenia świąteczne

zyczenia