BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Konkurs Regionalny Potraw i Wypieków na Zapusty i Wielkanoc (wyniki/foto))

Zdjęcie uczestnikówKonkurs Regionalny Potraw i Wypieków na Zapusty i Wielkanoc „Dorty, kołocze i insze placki”

Protokół
z dnia 17.03.2018

W sobotę 17.03.2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach odbył się XV Konkurs Regionalny Potraw i Wypieków na Zapusty i Wielkanoc „Dorty, kołocze i insze placki”

które oceniało jury w składzie:

  • Renata Karpińska – przewodnicząca jury
  • Urszula Zwardoń – członek jury
  • Dariusz Cieśla – członek jury
  • Iwo Gondek – członek jury Czytaj więcej »

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego 2018

We wtorek 6 marca 2018 zespół Mała Latina wziął udział w Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego 2018. Zapraszamy do fotoreportażu z wydarzenia.

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego 2018

We wtorek 6 marca 2018 zespół Mała Latina wziął udział w Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego 2018. Zapraszamy do fotoreportażu z wydarzenia.

33 Zdjęcia

Na stronie www.wzp.zebrzydowice.pl opublikowano najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (luty 2018) – Wiadomości znad Piotrówki.

Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.

 

Czytaj więcej »

Książe i Żebrak (zdjęcia)

zdjecieW czwartek 01.03.2018 Gminny Ośrodek Kultury zaprosił dzieci na przedstawienie pt. Królewicz i Żebrak. Przedstawienie teatralne na motywach powieści Marka Twaina. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

Pewien książę spotyka na swej drodze żebraka, który jest do niego uderzająco podobny. Chłopcy postanawiają zamienić się miejscami, żeby każdy z nich mógł zakosztować innego życia. Rzeczywistość pokazuje jednak, że niekoniecznie jest to zamiana na lepsze… Czytaj więcej »

Małe Kończaneczki zaśpiewały i zatańczyły dla seniorów

We wtorek 27.02.2018 do Sali Widowiskowej GOK w Kończycach Małych dzieci z ZPiT Małe Kończaneczki zaprosiły swoje babcie i dziadków na pokaz swoich umiejętności. Dzieci do występu przygotowali: Ewelina Bałdys, kierownik zespołu – choreograf oraz Andrzej Gojowy – opracowanie muzyczne. Całość wydarzenia poprowadziła dyrektor Małgorzata Guz.

Małe Kończaneczki zaśpiewały i zatańczyły dla seniorów

We wtorek 27.02.2018 do Sali Widowiskowej GOK w Kończycach Małych dzieci z ZPiT Kończaneczki zaprosiły swoje babcie i dziadków na pokaz swoich umiejętności.

37 Zdjęcia

XXV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Regionalnych Złoty Kłos 2018 – dokumenty do pobrania

Trwają przygotowania do majowego długiego weekendu, kiedy to do Zebrzydowic po raz kolejny zawitają zespoły regionalne z Polski i zagranicy.

Poniżej publikujemy do pobrania w formacie PDF dokumenty – Kartę zgłoszenia (również wersja word 2007-2013) oraz Regulamin.

Informacji nt tegorocznego konkursu można uzyskać pod tel. 32 4693 334

Dokumenty do pobrania
Regulamin Złoty Kłos 2018 (wersja PDF)
Karta Zgłoszenia 2018 (wersja PDF)
Karta Zgłoszenia 2018 (wersja word)

Konkurs Regionalny oraz Kiermasz Świąteczny

Zapraszamy dzieci na bajkę: Książę i Żebrak

plakat

Spotkanie autorskie z Danielem Kadłubcem

Plakat spotkania, na zdjeciu profesor i okladka jego książki oraz termin spotkania 17 marca 2018 godz. 16:00

„Arktyczny powiew” w świetlicy GOK Marklowice Górne

zdjecie dzieci na kuliguTegoroczna Akcja Zima w świetlicy GOK Marklowice Górne miała miejsce od 29 stycznia do 9 lutego w godzinach od 10.00 – 13.00.  Był to czas organizowany dzieciom podczas ferii zimowych. W tym roku Akcja przebiegła pod hasłem „Arktyczny Powiew” i nawiązywała do chłodnej strefy, z którą kojarzą się m.in.  lodowce i niska temperatura. Pomimo mroźnej tematyki w bardzo ciepłej i miłej atmosferze spędziliśmy ten fajny czas.

Na uczestników każdego dnia czekało mnóstwo niespodzianek, konkurencji, zabaw oraz posiłek  i gorąca herbatka.  Stąd też nie ma się co dziwić, iż codzienna frekwencja wynosiła ok. 25 osób, natomiast  w ciągu tych dwóch tygodni odwiedziło nas około 40 milusińskich. Czytaj więcej »