BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Ferie W Kończycach Małych zakończone!

   W piątej 10 lutego zakończyła się  coroczna „Akcja Zima” w naszej świetlicy (Kończyce Małe). Codziennie od godziny 10 do 14 na wszystkie licznie uczęszczające dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Przez dwa tygodnie milusińscy brali udział w zajęciach plastycznych i zręcznościowych, podczas których wykonywali najróżniejsze cuda czy to z papieru, czy innych materiałów. Organizatorzy przygotowali także kilka konkursów z nagrodami m.in. na najoryginalniejszą laleczkę wykonaną z szmatek i butelek, lub na makietę przedstawiającą naszą wieś. Wśród męskiej części ferii rozegrany został turniej tenisa stołowego. O wszystkich nagrodzonych miejscach poinformujemy w późniejszym czasie.
Nie lada gratką okazały się także zajęcia kulinarne, gdzie dzieciaki własnoręcznie od podstaw przygotowały pyszną pizzę. Odbyła się także dyskoteka, z małymi przebojami ale za to zabawa była przednia. Dla najbardziej aktywnych uczestników naszych spotkań główną nagrodą był wyjazd na kulig do Wisły.
Myślimy, że tegoroczne ferie należy zaliczyć do udanych i czekamy na ich następną edycję. Do zobaczenia za rok!

Anna Pomykała – świetlica Kończyce Małe