Za nami ferie 2012 – fotoreportaże

Koniec ferii a na twarzach dzieci uśmiech!  niemożliwe?a jednak! bo właśnie dziś (piątek, 10.02.2012) podczas uroczystego zakończenia ferii dzieci  i młodzież w  zebrzydowickim GOK-u odebrała nagrody za konkursy organizowane w czasie ferii.
Przebieg tegorocznej akcji zima najlepiej opowiadają fotografie. Poniżej znajduje się fotoreportaż z ferii w GOK w Zebrzydowicach oraz galeria ze wspólnego kuligu w Wiśle Czarne, w którym udział wzięły dzieci z Kaczyc, Kończyc Małych, Marklowic Górnych oraz Zebrzydowic.

Ferie Zimowe w GOK Zebrzydowice

W dniach 30.01-10.02 w GOK i GBP Gminny Ośrodek Kultury wraz z filiami oraz Gminną Biblioteką Publiczną zorganizowały AKCJĘ ZIMA - zdjęcia z ferii w GOK w Zebrzydowicach m.in. spotkanie z policjantem, strażakami, rozdanie nagród...

Kulig w ramach Akcji Zima 2012

W środę 8 lutego 2012 odbył się w Wiśle Czarne kulig w ramach akcji zima 2012