Ferie 2015 – podsumowanie (zdjęcia)

139Akcja Zima 2015 już za nami

Dzieci i młodzież powróciły do szkolnych ław, na pewno jednak pozostały wszystkim po feriach pozytywne wspomnienia. Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach przygotował dla wszystkich tych, którzy spędzali ferie w miejscu zamieszkania bogaty program wypoczynku.

Zajęcia odbywały się w GOK Zebrzydowice oraz we wszystkich gminnych świetlicach – Kaczycach, Marklowicach Górnych i Kaczycach. Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy możliwe było także przygotowanie drugiego śniadania do wszystkich korzystających z ferii zorganizowanych przez GOK. Oprócz zajęć plastycznych, gier i zabaw odbyły się także dwie wycieczki – kulig w Istebnej oraz wyjazd do Cieszyna, podczas którego milusińscy zapoznali się z historią stolicy naszego regionu.

Podczas ferii odbyło się także spotkanie ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy pokazali dzieciom i młodzieży sprzęt służący ratowaniu ludzi oraz przeprowadzili kurs pierwszej pomocy. O bezpieczeństwie na feriach, ale i nie tylko, opowiedział policjant z Komisariatu Policji w Zebrzydowicach. Korzystając z okazji, GOK Zebrzydowice serdecznie dziękuje KP w Zebrzydowicach oraz OSP za pomoc podczas ferii.

W ferie odbyły się także pokazowe zajęcia tańca, dzieci nauczyły się w ich trakcie tańczyć Poloneza. Nie zabrakło także pokazu Kung fu (na zajęcia sztuk walki trener zaprasza wszystkich w każdy poniedziałek i środę od godz. 17:00 w Sali Tanecznej GOK – zajęcia są bezpłatne). Odbył się również teatrzyk połączony z warsztatami tanecznymi dla dzieci oraz balik przebierańców. Były też wspólne zajęcia kulinarne. Więcej informacji oraz zdjęcia z ferii oglądać można na stronie www.gok.zebrzydowice.pl w dziale fotorelacje. Zapraszamy!

Do zobaczenia za rok!

Poniżej cz.1 zdjęć z tegorocznej edycji akcja zima – wkrótce więcej zdjęć:

Ferie 2015 (cześć 1)