BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Akcja Zima za nami

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Gminie Zebrzydowice nie można było narzekać na nudę. Na wszystkich chętnych czekała kryta  pływalnia oraz sezonowe lodowisko przy ZS w Zebrzydowicach. Bogatą ofertę dla najmłodszych przygotował również zebrzydowicki Ośrodek Kultury wraz ze wszystkimi świetlicami. Do działań włączyła się również biblioteka Zebrzydowice.

Codziennie na dzieci biorące udział w zajęciach czekały liczne atrakcje oraz ciepły posiłek. Ferie we wszystkich placówkach rozpoczęło spotkanie z policjantem, który omówił zasady bezpiecznego zachowania podczas ferii. Przez cały okres ferii odbywały się liczne spotkania z ciekawymi ludźmi, byli strażacy, był pokaz z prelekcją o motylach, była też prelekcja instrumenty pasterskie p. Zbigniewa Wałacha (każdego z nich można było dotknąć i spróbować zagrać). Z pouczającym przedstawieniem wystąpił Teatr Art RE z Krakowa, który na deskach zebrzydowickiej Sali Widowiskowej wystawił bajkę pt. Pinokio. Były też zajęcia sportowe, pokaz kung fu oraz  spotkanie z Wicemistrzem Olimpijskim Januszem Rokickim 

Powodzeniem cieszył się  również wyjazd do cieszyńskiego kina na  bajkę pt. BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. Przez cały okres Akcji Zima nie zabrakło także spacerów a także wyjścia na plac zabaw.  W piątek 27.01.2017 odbyło się  podsumowanie i zakończenie ferii

Przedstawienie: PINOKIO

We wtorek 17.01.2017 podczas ferii zimowych w zebrzydowickim GOK Odbyło się przedstawienie pt PINOKIO w wykonaniu Teatru ART – RE KRAKÓW.

29 Zdjęcia

Ferie 2017 - cz.1

Fotorelacja z ferii 2017 cz.1

88 Zdjęcia