BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Balik dla dzieci w Kończycach Małych za nami

zdjęcie dzieciW niedzielne popołudnie 12 lutego salę widowiskową kończyckiego zameczku odwiedziły barwne i kolorowe postacie wielu bajek, niezwykłe zwierzęta, czy też tancerki, wróżki i wiele, wiele innych kolorowych postaci. Wszystko to za sprawą baliku przebierańców, zorganizowanego przez Świetlicę GOK Kończyce Małe.

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, z czego niezwykle się cieszymy. Na przybyłe dzieci czekała wspaniała zabawa dzięki profesjonalnej oprawie muzycznej jaką zapewnił nam nasz DJ Marcin. Były światła, lasery a także dym, co najbardziej przypadło do gustu większości milusińskich. Co odważniejsi mogli zaprezentować swój talent śpiewając piosenki czy recytując wierszyki, za co każdy otrzymał skromny upominek.

Na wszystkie dzieci czekały także zimne i gorące napoje, dla starszych kawa a dla wszystkich słodki poczęstunek ufundowany i upieczony przez Panie z kończyckiego KGW. Wspaniała zabawa trwała do późnego popołudnia, a i tak większość nie chciała się z nami żegnać. Organizatorzy już zaplanowali kolejny taki balik, więc już teraz wszystkich zapraszamy za rok.

Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji baliku. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego DJ Marcina Stryczka, za stworzenie wspaniałej atmosfery i profesjonalną zabawę. Dziękujemy również KGW Kończyce Małe, Gościńcowi Zamkowemu oraz Pani Beatce Polak.

Anna Pomykała