XIV Regionalny Konkurs Wypieków na zapusty i Wielkanoc „Dorty, Kołocze i insze…” Wyniki i zdjęcia

W sobotę, 01.04.2017 w Zebrzydowicach odbył się zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach XIV Regionalny Konkurs Wypieków na zapusty i Wielkanoc „Dorty, Kołocze i insze…” – gościem Gminnego Ośrodka Kultury był w tym roku nie kto inny jak znany i lubiany – Remigiusz Rączka, najpopularniejszy Śląski kucharz. Remigiusz Rączka był także przewodniczącym jury zebrzydowickiego konkursu. Tradycyjnie też jak co roku na placu zamkowym po raz kolejny odbywał się Kiermasz Świąteczny. Sprzedających i kupujących nie brakowało.

Wyniki:
Jury w składzie:
mgr Remigiusz Rączka  – przewodniczący
mgr inż. Renata Karpińska – członek jury
mgr Urszula Zwardoń – członek jury
po dokonaniu oceny stoisk, jury przyznało następujące nagrody rzeczowe dla:
KGW Kończyce Małe  za DORTĘ BURACZKOWĄ
PZKO Karwina Frysztat za NECÓWKĘ
KGW Marklowice Górne za KOŁOCZE
KGW Zebrzydowice za DORTĘ RYBNĄ
KGW Kaczyce za KEKS
ZSEG w Cieszynie za WĘDLINY DŁUGODOJRZEWAJĄCE

XIV Regionalny Konkurs Wypieków na zapusty i Wielkanoc

W sobotę, 01.04.2017 w Zebrzydowicach odbył się zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach XIV Regionalny Konkurs Wypieków na zapusty i Wielkanoc „Dorty, Kołocze i insze...” – gościem Gminnego Ośrodka Kultury był w tym roku nie kto inny jak znany i lubiany – Remigiusz Rączka, najpopularniejszy Śląski kucharz. Remigiusz Rączka był także przewodniczącym jury zebrzydowickiego konkursu. Tradycyjnie też jak co roku na placu zamkowym po raz kolejny odbywał się Kiermasz Świąteczny. Sprzedających i kupujących nie brakowało.