Na rowerze poznajemy historię (zdjęcia)

fotoGminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach wspólnie z PZKO Karwina Frysztat zorganizowali w sobotę 22.07.2017 Rajd Rowerowy pt „Na rowerze poznajemy historię”.

Wśród gości znalazło się Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju, którzy opowiedzieli zgromadzonym o swoim stowarzyszeniu oraz zaprosili na wystawę jaka obecnie odbywa się w Zebrzydowickim Zamku. W trakcie wydarzenia nie zabrakło wspólnych zdjęć i biesiadowania. Z Dziedzińca zamku w Kończycach Małych grupa z Czech i Polski wspólnie wyruszyła do PZKO Karwina, gdzie gospodarze zaprosili nas do zwidzenia frysztackiego zamku. Wcześnie w czasie podróży odwiedzono także drewniany kościółek w Kaczycach. Nie zabrakło także występów i wspólnych tańców.

Na rowerze poznajemy historię

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach wspólnie z PZKO Karwina Frysztat zorganizowali w sobotę 22.07.2017 Rajd Rowerowy pt „Na rowerze poznajemy historię”. Wśród gości znalazło się Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju, którzy opowiedzieli zgromadzonym o swoim stowarzyszeniu oraz zaprosili na wystawę jaka obecnie odbywa się w Zebrzydowickim Zamku. Fot: PL

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa.