ZPiT Ziemia Cieszyńska w Zebrzydowicach (fotorelacja)

Scena amfiiteratr

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Cieszyńska

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Cieszyńska W niedzielę 2 lipca 2017 w ramach projektu „Kultura i tradycja nad Piotrówką” na deskach zebrzydowickiej sceny wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Cieszyńska. Fot: PL

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa.