Archive for Wrzesień 10th, 2017

Dożynki Powiatowo – Gminne w Skoczowie (zdjęcia)

W niedzielę 10.09.2017 w Skoczowie odbyły się Ekumeniczne Dożynki Powiatowo – Gminne.  W imprezie nie mogło zabraknąć gminy Zebrzydowice, która reprezentowały zespoły Małokończanie i Nadolzianie z kapelą. W imprezie wzięli udział także z platformą  mieszkańcy Kaczyc.

2. Piotrowickie Jabłkobranie (zdjęcia)

W sobotę 09.09.2017 w Piotrowicach w ramach projektu "Kultura i tradycje nad Piotrówką", który realizują wspólnie ICM Petrovice u Karvine oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach odbyło się 2. Piotrowickie Jabłkoboranie. W ramach aktywności odbył się konkurs  na najlepszą szarlotkę (w jury zasiadała m.in dyrektor GOK [...]