BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Tygodniowy plan zajęć w placówkach GOK 2018/2019

dzieciW roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy na różnorodne zajęcia które odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach oraz jego świetlicach. Wszystkie zajęcia w GOK prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę zapewniającą najwyższy poziom nauki.

GOK Zebrzydowice – ks. A. Janusza 21, tel. 32 4693 334
Marklowice Górne, ul. Szkolna10, tel 32 4692 907
Kończyce Małe, ul. Staropolska 5, tel. 32 4693 288
Kaczyce, Dom Ludowy ul. Ludowa 10, tel. 32 3693 893

Marklowice Górne

PONIEDZIAŁEK
14:00 – 16:00 Zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci i młodzieży
WTOREK
15:00 -17:00 Zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży
17:00 – 19:00 Warsztaty rękodzieła dla kobiet
ŚRODA
14:00 – 16:00Zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci młodzieży
CZWARTEK
18:15 Zajęcia gry na gitarze z podziałem na grupę poczatkująca i zaawansowaną
19:00 – 21:00 Próba Zespołu PASJONATA
PIĄTEK
16:00 Zajęcia strażackie

CODZIENNIE ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE:
billard, ping-pong, gry planszowe , gry towarzyskie,
piłkarzyki, kalambury

Kończyce Małe

PONIEDZIAŁEK
19:00 – 20:00 Próba Zespołu MAŁOKOŃCZANIE
(Sala Modrzewiowa)
20:00 – 21:00 Kurs Tańca LATINO (zajęcia płatne)
WTOREK
15:00 – 16:30 Próba Zespołu MAŁE KOŃCZANECZKI
ŚRODA
18:00- 19:30 Pilates (Sala Widowiskowa- zajęcia odpłatne)
19:30-20:30 Aerobik (Sala Widowiskowa- zajęcia odpłatne)
CZWARTEK
15:00 – 16:00 Zajęcia ceramiczne dla dzieci i młodzieży
PIĄTEK
15:30 – 16:30 Próba Zespołu KOŃCZANECZKI
—-
Zajęcia świetlicowe codziennie od pn-pt w godz 8:00-16:00
Izba Regionalna Wsi Cieszyńskiej czynna w godz pracy świetlicy tj 8:00-16:00
uwaga: Grupy wycieczkowe zainteresowane zwiedzaniem w innym terminie należy zgłaszać telefonicznie z wyprzedzeniem pod nr. tel. 32 4693 288 lub 508497819

Dom Ludowy Kaczyce

PONIEDZIAŁEK
15:00-16:00 Próby zespołu folklorystycznego „Małe Kaczoki”
16:00-19:00 Zajęcia świetlicowe – rozgrywki tenisa stołowego
19:00-20:00 Aerobik dla pań
WTOREK
15:00-16:00 Zajęcia taneczne dla dzieci (grupa przedszkolna) Szkoła Tańca BAILAMI
16:00-17:00 Zajęcia taneczne dla dzieci (grupa starsza) Szkoła Tańca BAILAMI
16:00-18:00 Spotkanie grupy nieformalnej KAMRATKI
ŚRODA
12:00-16:00 Zajęcia świetlicowe
18:00-20:00 Próba Zespołu NADOLZIANIE
CZWARTEK
13:00-16:00 Zajęcia świetlicowe
14:00-15:00 Nauka języka angielskiego dla dzieci
18:00-19:00 Gimnastyka korekcyjna dla pań 50+
19:00-20:00 Aerobik dla pań
PIĄTEK
12:00-15:00 Zajęcia świetlicowe
15:30-16:30 Kółko teatralne dla dzieci i młodzieży
15:00-17:00 Kółko plastyczne dla dzieci i młodzieży
18:00-19:00 Próba Zespołu Śpiewaczego MAŁA MELODIA
19:00-20:00 Próba Zespołu Śpiewaczego TACY JAK MY

Codziennie skorzystać można z komputerów z dostępem do internetu,
stołu do tenisa stołowego i gier planszowych.

GOK Zebrzydowice

PONIEDZIAŁEK
15:00 – 16:30 Nauka gry na keyboardzie (zajęcia płatne)
17:00 – 18:00 Zajęcia z Kung-Fu dla dzieci i młodzieży
17:00 – 18:30 Próba Zespołu SEPTYMA
19:00 – 20:00 Aerobic dla pań (zajęcia płatne)
WTOREK
14:00 – 16:00 Zajęcia ceramiczne dla dzieci i młodzieży
15:15 – 16:00 Próba zespołu tanecznego „Mała Latina” dla dzieci i młodzieży szkolnej
(grupa początkująca)
16:05 – 17:00 Próba zespołu tanecznego „Mała Latina” dla dzieci i młodzieży szkolnej
(grupa zaawansowana)
19:30 – 20:30 Zumba dla pań (zajęcia płatne)
ŚRODA
15:00 – 16:30 Nauka gry na keyboardzie
17:00 – 18:00 Zajęcia z Kung-Fu dla dzieci i młodzieży
19:00 – 20:00 Aerobic dla pań (zajęcia płatne)
CZWARTEK
14:00 – 16:00 Zajęcia ceramiczne dla dzieci i młodzieży
18:30 – 21:00 Próba Chóru ECHO
19:30 – 20:30 Zumba dla pań (zajęcia płatne)
PIĄTEK
15:00 – 18:30 Zajęcia techniczne „Klocki LEGO – programowanie” dla dzieci szkolnych (zajęcia płatne z podziałem na grupy)

Uwaga organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zajęć!