Archive for Październik 30th, 2017

Spotkanie z profesorem Danielem Kadłubcem (zdjęcia)

W piątek, 27 października Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach w ramach projektu kultura i tradycje nad Piotrówką zaprosił wszystkich chętny na spotkanie z profesorem Danielem Kadłubcem. Spotkanie odbyło się o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej zebrzydowickiego GOKu.

Dzień Seniora w Kaczycach – zdjęcia

Jak co roku w Kaczycach odbyły się spotkania z okazji Dnia Seniora . W sobotę, 7 października br na zaproszenie Księdza Proboszcza Parafii Rzymsko- Katolickiej w Kaczycach seniorzy po mszy św. spotkali się w Domu Ludowym. Z miłymi życzeniami do seniorów zwrócił się Wójt Gminy Zebrzydowice p. Andrzej Kondziołka a najstarsi uczestnicy [...]

Spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego