BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Dzień Seniora w Kaczycach – zdjęcia

zdjęcie z imprezyJak co roku w Kaczycach odbyły się spotkania z okazji Dnia Seniora . W sobotę, 7 października br na zaproszenie Księdza Proboszcza Parafii Rzymsko- Katolickiej w Kaczycach seniorzy po mszy św. spotkali się w Domu Ludowym. Z miłymi życzeniami do seniorów zwrócił się Wójt Gminy Zebrzydowice p. Andrzej Kondziołka a najstarsi uczestnicy tego spotkania otrzymali kwiaty. W czasie poczęstunku i przy wspólnych pogaduszkach czas seniorom umilał zespół Malinorze z Brennej. Kolejne spotkanie odbyło się w niedzielę, 29 października br. Seniorzy zostali zaproszeni na „Wieczór wspomnień – jak za dawnych lat”.

Zespół ludowy „Talizman” z Pawłowic przedstawił – szkubaczki – dołączając przyśpiewki a nasz rodzimy zespół „Nadolzianie z Kapelą uświetnił czas spotkania śpiewając dla naszych seniorów przepiękne pieśni. Spotkania te przygotowała grupa KAMRATKI i są realizacją zadania publicznego pomiędzy Wójtem Gminy Zebrzydowice a parafią Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaczycach.

Ilona Jasińska