BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Kończyce Małe – Akcja Zima (relacja)

Jak co roku w świetlicy GOK w Kończycach Małych odbywała się w dniach 28.01.18-08.02-18 Akcja Zima dla dzieci. Codziennie w godz. od 9.00-12.00 na licznie zgromadzone dzieci czekało wiele atrakcji. Do ulubionych zajęć należały niewątpliwie zajęcia i konkursy plastyczne m. in. na kartkę Walentynkową. Każdy ponadto mógł namalować swój własny obraz, stworzyć walentynkową dekorację świetlicy, czy wyczarować zwierzątka z talerzyków papierowych.

Ponadto wszyscy chętnie grali także w „cymbergaja”, bilard czy zabawy ruchowe, takie jak gra w chowanego czy w ciuciubabkę, a także gry planszowe i edukacyjne. Dwa razy udaliśmy się także do GOK-u w Zebrzydowicach, raz na seans filmowy a drugi raz na przedstawienie dla dzieci pt. „Złota Kaczka”.

Tradycyjnie ferie rozpoczęli nasi policjanci z komisariatu w Zebrzydowicach, przeprowadzając pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas samych ferii, jak i w czasie całego roku szkolnego.

Odwiedzili nas także strażacy z jednostki OSP w Kończycach Małych, demonstrując kulisy swej pracy. Największą radość podczas tej wizyty sprawiła jednak możliwość zwiedzenia kabiny samochodu bojowego i zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć.

Podczas zajęć na każdego uczestnika czekał posiłek, napoje a także słodkości, a w ostatni dzień wszyscy otrzymali nagrody i upominki.
Do zobaczenia za rok!

Anna Pomykała