Archive for Marzec 1st, 2018

Na stronie www.wzp.zebrzydowice.pl opublikowano najnowsze wydanie Gminnego Biuletynu Informacyjnego (luty 2018) - Wiadomości znad Piotrówki. Gazeta rozpowszechniana jest bezpłatnie, ponadto wersja w kolorze dostępna jest tylko online w formacie plików PDF.   - (więcej…)

Książe i Żebrak (zdjęcia)

W czwartek 01.03.2018 Gminny Ośrodek Kultury zaprosił dzieci na przedstawienie pt. Królewicz i Żebrak. Przedstawienie teatralne na motywach powieści Marka Twaina. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia. Pewien książę spotyka na swej drodze żebraka, który jest do niego uderzająco podobny. Chłopcy postanawiają zamienić się [...]