Książe i Żebrak (zdjęcia)

zdjecieW czwartek 01.03.2018 Gminny Ośrodek Kultury zaprosił dzieci na przedstawienie pt. Królewicz i Żebrak. Przedstawienie teatralne na motywach powieści Marka Twaina. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

Pewien książę spotyka na swej drodze żebraka, który jest do niego uderzająco podobny. Chłopcy postanawiają zamienić się miejscami, żeby każdy z nich mógł zakosztować innego życia. Rzeczywistość pokazuje jednak, że niekoniecznie jest to zamiana na lepsze…

Spektakl uczy, czym jest prawdziwa przyjaźń oraz jak ważna w życiu jest uczciwość.

Książe i Żebrak - teatrzyk