BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Kaczyce: Dzień Mamy i Taty (zdjęcia)

We wtorek 05 czerwca w Domu Ludowym w Kaczycach odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Wszystkie dzieci, które uczęszczają na zajęcia do świetlicy wzięły udział ze swoimi zaproszonymi gośćmi, co ważne frekwencja dopisała.

Wszystko zaczęło się od wiersza przygotowanego na tę okazję przez Miłosza Matlocha. Po jego występie wystąpiło kółko teatralne pod kierownictwem Ewy Błahut z bajką „O dwunastu miesiącach”. Gra młodych aktorów, przepiękna muzyka i stroje oczarowały wszystkich widzów.

Tego dnia swoimi umiejętnościami aktorsko-recytatorskimi pochwaliły się też Agatka Stokłosa w wierszu Jana Brzechwy „Kaczka dziwaczka” oraz Martyna Śmieja ” Pchła szachrajka”. Zespół folklorystyczny pod kierownictwem Urszuli Wiśniowskiej „Małe Kaczoki” zatańczył program wyróżniony na Złotym Kłosie w Zebrzydowicach.

Z kolei zespoły „Mała Melodia” i „Tacy jak My” pod kierownictwem Mariana Zaleskiego zakończyły te udane popołudnie piosenkami dla mam , przygotowanymi na tę okazję. Imprezę poprowadziła pani Kamila Ptaszyńska Matloch . Wieczór był także okazją do podsumowania działalności kół w świetlicy w Kaczycach.
Bożena Tomosz

Kaczyce: Dzień Mamy i Taty 2018

We wtorek 05 czerwca w Domu Ludowym w Kaczycach odbyło się spotkanie z okazji "Dnia Mamy i Taty". Wszystkie dzieci, które uczęszczają na zajęcia do świetlicy wzięły udział ze swoimi zaproszonymi gośćmi, co ważne frekwencja dopisała.

50 Zdjęcia