Spotkanie Noworoczne Macierzy Ziemi Cieszyńskiej (zdjęcia)

foto septymaSpotkanie Noworoczne – Zarząd Główny Macierzy Ziemi Cieszyńskiej zaprosił na „Spotkanie Noworoczne” do Gminnego Ośródka Kultury w Zebrzydowicach 23.01.2018. Na deskach zebrzydowickiej sceny wystąpił działający przy GOK Zebrzydowice zespół Wokalno – Instrumentalny SEPTYMA oraz najmłodsze wokalistki.

Spotkanie Noworoczne Macierzy Ziemi Cieszyńskiej (2019)

Spotkanie Noworoczne - Zarząd Główny Macierzy Ziemi Cieszyńskiej zaprosił na "Spotkanie Noworoczne" do Gminnego Ośródka Kultury w Zebrzydowicach 23.01.2018. Na deskach zebrzydowickiej sceny wystąpił działający przy GOK Zebrzydowice zespół Wokalno - Instrumentalny SEPTYMA oraz najmłodsze wokalistki.