BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Akcja Zima 2019 – fotoreportaż

dzieciPrzez dwa tygodnie zimowej laby wiele się działo w placówkach GOK oraz GBP. Na nudę na pewno nikt nie narzekał a w zajęciach wzięła udział cała masa dzieci!

Dzieci  biorące udział w AKCJI ZIMA organizowanej przez GOK Zebrzydowice odwiedzili  policjanci, którzy opowiedzieli o swojej pracy i o bezpieczeństwie, odwiedził podróżnik, który opowiedział o Islandii. Były warsztaty taneczne, zajęcia plastyczne a także mnóstwo gier i zabaw – patrząc na miny dzieciaków, jestem pewna, że nikt się nie nudził – podkreśla dyrektor GOK Zebrzydowice , Małgorzata GUZ. Salwy śmiechu wybuchały na przedstawieniu teatralnym, a bal przebierańców zgromadził liczną grupę przebranych dzieci.  Nie zabrakło także ciepłej herbaty i poczęstunku. Spisali się również strażacy z OSP, którzy zagwarantowali uczestnikom kilka godzin wyśmienitych zabaw edukacyjnych i pokazów. GOK Zebrzydowice dziękuje wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznej edycji AKCJI ZIMA.