BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Balik na całego! (zdjęcia)

Tradycyjnie jak co roku salę widowiskową kończyckiego zamku opanowały wróżki, księżniczki, rycerze, piraci i wiele innych barwnych bajkowych postaci. Stało się tak za sprawą baliku przebierańców zorganizowanego specjalnie dla dzieci przez Świetlicę GOK Kończyce Małe.

Od godziny 15.00 na bardzo licznie zgromadzonych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji. Były szalone tańce, bańki mydlane, kolorowe tatuaże, dymy, mikrofon dla wszystkich i co myślę najbardziej spodobało się dzieciakom-sztuczny śnieg! Jednak największą atrakcją była wizyta niezwykłego pluszowego bohatera kreskówki „Psi Patrol” – Marschala., który odwiedził specjalnie z tej okazji nasz zamek. Wszystkie te atrakcje zaserwował najmłodszym nasz wspaniały „Dj Martin” któremu bardzo serdecznie dziękujemy!!

Na wszystkich uczestników i tych młodszych i tych starszych czekały darmowe gorące napoje i słodki poczęstunek, który ufundował GOK. Za przygotowanie słodkości jak zawsze dziękujemy niezawodnym paniom z naszego Koła Gospodyń Wiejskich!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również nas odwiedzicie!!

 Anna Pomykała