IX Ekumeniczne Spotkanie z Pieśnią Wielkopostną ADORAMUS TE CHRISTE 2019 (zdjęcia)

zdjęcieW sobotę 13 kwietnia 2019 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach odbyły się IX Ekumeniczne Spotkanie z Pieśnią Wielkopostną ADORAMUS TE CHRISTE 2019
Wystąpili:
Chór Ewangelicki „Bażanowice” z Bażanowic, dyr. Joanna Sikora
Ewangelicki Chór Kościelny z Cieszyna, dyr. Joanna Sikora
Wyższobramski Chór Kameralny z Cieszyna, dyr. Piotr Sikora
Chór Mieszany „Echo” z Zebrzydowic, dyr. Jadwiga Sikora, Mikołaj Blikhar
Aneta Witosz, Danuta Bańczyk – sopran
Paweł Seligman – organy
Beata Sabath – poezje
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Ksiądz Bp Roman Pindel, Ksiądz Bp Adrian Korczago
Organizatorzy: Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Bielsku-Białej Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Komisja Muzyki Kościelnej Diecezji Bielsko-Żywieckiej Diecezjalna Komisja Chórów i Orkiestr Diecezji Cieszyńskiej Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach Parafia Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach.

Na zakończnie wręczono srebrną i złotą Odznakę Honorową za zasługi dla Województwa Śląskiego. Złotą otrzymał Paweł Seligman a srebrną Jacek Jansa.