BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Dożynki 2019 – podziękowaliśmy za plony! (fotorelacja)

zdjęcieW niedzielę 25.08.2019 podziękowaliśmy za tegoroczne plony. W tym roku dożynki Gminy Zebrzydowice odbyły się w Zebrzydowicach. Dożynki rozpoczęły się o godz. 13:00 zbiórka przy Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach, skąd 13:15 korowód wyjechał do gazdów: Eweliny i Jacka Szuścik. O godz. 15:00 w amfiteatrze w Zebrzydowicach odbyła się uroczysta mszę św. po której nastąpiły uroczystości dożynkowe: wręczenie chleba dożynkowego, rozstrzygnięcie konkursu na wieniec dożynkowy, występ zespołu Zybrzidowianki, Koncert Orkiestry Dętej, występ Emilki Żesławskiej i Zespołu Młodzieżowego THE OUT. Całość zwieńczył Festyn dożynkowy podczas którego zagra zespół MISTER TWISTER. Nie zabrakło też atrakcji takich jak: darmowe dmuchańce, byk rodeo, bungee run, krowa do dojenia, karuzele, przejażdżki motorówką, pokaz sprzętu strażackiego, animacje dla dzieci itp.

Wkrótce o samym wydarzeniu napiszemy szerzej, tymczasem zapraszamy do bogatej fotogalerii z Dożynek

 

Dożynki gminy Zebrzydowice 2019

W niedzielę 25.08.2019 podziękowaliśmy za tegoroczne plony. W tym roku dożynki Gminy Zebrzydowice odbyły się w Zebrzydowicach. Fot: PL

295 Zdjęcia