I Otwarty Turniej Szachowy Gminy Zebrzydowice „Przy Młyńszczoku” (zdjęcia)

turniej szachowyW niedzielę 22 września 2019 odbył się I Otwarty Turniej Szachowy Gminy Zebrzydowice „Przy Młyńszczoku” Zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Krystiana Grzybek i Jakuba Galeja.

Wyniki:
Kategoria Open:
1. Martin Oleś (MKSZ Rybnik)
2. Grzegorz Wiercigroch
3. Kazimierz Drabiniok (KSz Zefir Boguszowice)

Juniorzy młodsi (do 2010 rocznika)
1. Jakub Wrzoł (Pszczyńskie Szachy)
2. Natasza Świerczyńska (KSz Zefir Boguszowice)
3. Stanisław Tyrna (MUKS SZS Cieszyn)

Juniorzy starsi (roczniki 2009-2006)
1. Jakub Kuczera (SSz Olimpia Goleszów)
2. Krzysztof Niemczyk (SSz Olimpia Goleszów)
3. Dawid Marekwica (SSz Olimpia Goleszów)

Młodzież (rocznik 2005-2003)
1. Martin Oleś (MKSZ Rybnik)
2. Patryk Piec (SSz Olimpia Goleszów)
Łącznie klasyfikowano 40 zawodników

Pragniemy podziękować za przychylności i wsparcie przy organizacji tego wydarzenia instytucjom i osobom bez których nie moglibyśmy się spotkać w tą niedzielę. Na samym początku dziękujemy Gminie Zebrzydowice i Gminnemu Ośrodki Kultury, który zechciał nas tu ugościć, zadbał o poczęstunek i pomógł w organizacji tego turnieju. Dziękujemy Stowarzyszeniu Szachowemu Olimpia z Goleszowa, z Prezesem Karolem Linertem na czele, który pełnił funkcję sędziego głównego turnieju. Dzięki jego i klubowej bezinteresownej pomocy byliśmy w stanie przeprowadzić w sposób profesjonalny nasz otwarty turniej. Dziękuje naszym sponsorom, którzy wsparli realizację tej inicjatywy: firmom VoltarNet, Laserwood.pl z Ustronia, sklepowi Świstak w Zebrzydowicach, Delikatesom Centrum z Kończyc Małych, Macierzy Ziemi Cieszyńskiej i Powiatowi Cieszyńskiemu – dzięki nim każdy z zawodników mógł otrzymać upominki a najlepsi szachiści stosowne nagrody – wymienia zaangażowanych w wydarzenie Krystian Grzybek.

I Otwarty Turniej Szachowy Gminy Zebrzydowice „Przy Młyńszczoku”