BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

WOŚP 2019 – cała masa atrakcji oraz licytacja!

To będzie kolejny, 28 finał Orkiestry w naszej gminie. Jest całe mnóstwo atrakcji (informacje w pełnej treści artykułu) a kolejne wciąż w przygotowaniu. O godz. 17:00 rozpoczniemy  koncert finałowy, podczas którego nie zabraknie cudownych występów oraz licytacji. A niesamowitych gadżetów nie brakuje, będzie broszka, będzie medal, będzie dzień w sejmie a to nie wszystko!

zdjęcieWarto w najbliższą niedzielę zabrać do Kończyc na licytację większą ilość gotówki, bo licytować będzie naprawdę co! Oprócz  WOŚP-owych gadżetów, tortu itp. będzie można także wylicytować pamiątkową broszkę, wykonaną przez zakład złotniczy Pieczonka dla Kamili Ptaszyńskiej – Matloch (broszka na foto poniżej), którą otrzymała z rąk Starosty Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka za zajęcie  drugiego miejsca w XXX edycji konkursu ,,Po naszymu czyli po śląsku. Tegoroczne, jubileuszowe wydarzenie miało wyjątkowy charakter, ponieważ. wzięli w nim udział wyłącznie laureaci dotychczasowych edycji!

Sylwester Ratajczak, wieloletni dotychczasowy szef naszej orkiestry przekazuje medal 25-lecia grania z WOŚP ( medal również na zdjęciu poniżej, rzecz bardzo unikatowa, takich medali jest naprawdę niewiele!)

Pani Poseł Małgorzata Pępek przekazała na finał aukcji WOŚP Dzień w Sejmie RP z Panią Poseł.
Gadżetów jest co niemiara i każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie finału, nie zabraknie pokazów, atrakcji, występów, dobrego humoru a całość zwieńczy wyjątkowe światełko do nieba. Przybywajcie

Wszystko to  na szczytny cel! Do zobaczenia   w niedzielę 12 stycznia 2020!

djęcia