Ania z Zielonego Wzgórza w wykonaniu grupy teatralnej z Marklowic Górnych (Oglądaj)

W związku z epidemią Koronawirusa ciągle obowiązują w naszym kraju liczne obostrzenia oraz zdalna nauka w domu. W związku z tym, zapraszamy Was do obejrzenia zapisu z premiery przedstawienia Ania z Zielonego Wzgórza w wykonaniu grupy teatralnej z Marklowic Górnych, jaki odbył się na deskach zebrzydowickiej sceny w Sali Widowiskowej przy GOK w Zebrzydowicach. Reżyserem spektaklu była Magdalena Gut.
Ania z Zielonego Wzgórza to powieść autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery, pierwsza część cyklu powieściowego Ania z Zielonego Wzgórza, po raz pierwszy wydana w 1908. Jest lekturą szkolną.