Uwaga spotkania organizacyjne!

grafikaa pixsabay.comMałe Kończaneczki  – spotkanie organizacyjne 8 września (wtorek) o godz 15:30 w Sali Modrzewiowej w Zamku w Kończycach Małych.

Kończaneczki –  spotkanie organizacyjne 11 września (piątek) o godz 15:30 w Sali Modrzewiowej w Zamku w Kończycach Małych.

Spotkanie Organizacyjne Tańca Współczesnego Latina odbędzie się 15 września w sali Tanecznej w Zamku w GOK  z podziałem na grupy:
– godz. 15:00 grupa początkująca
– godz. 16:00  grupa zaawansowana

ZAPRASZAMY!

Załączniki:
ZARZĄDZENIE NR 1/2020
 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach z dnia 6. 08. 2020 r. w sprawie: szczególnej organizacji pracy Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach zapewniającej ochronę zdrowia, życia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów instytucji kultury w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19