BIP

Kategorie

Szukasz Adobe Reader? Pobierz go teraz

(Do odczytania niektórych dokumentów na stronie wymagany jest program do przeglądania dokumentów w wersji elektronicznej)

Pchli Targ w Zebrzydowicach za nami

Nie brakowało zarówno kupujących jak i sprzedających. Po kilkukrotnym przesunięciu terminu z powodu pandemii, 15 maja 2021 roku na zebrzydowickim amfiteatrze odbył się zorganizowany przez GOK Zebrzydowice Pchli Targ.

Na Pchlim Targu, jak to na tego typu wydarzeniu kupić i sprzedać można było niemal wszystko. Nie brakowało zabawek, rękodzieła, pamiątek rodem z PRL, ceramiki, sporym wzięciem cieszyły się płyty winylowe nie tylko polskie (np. z nagraniami Krzysztofa Krawczyka, czy Maanamu) ale też zagraniczne. – Fajnie by było, gdyby taki targ organizowany był częściej – zgodnie powtarzali uczestnicy wydarzenia.

O terminie kolejnego Pchlego Targu wkrótce poinformuje, a państwa zachęcamy do przeszukania stryszków i komórek, warto może pozbyć się, czy też wymienić, coś co nam już nie jest potrzebne a komuś może się przydać, czy sprawić radość. Wieli przedmiotom można nadać drugie życie.