Archive for Lipiec 1st, 2021

Wianki 2021 – przeniesione

Ze względu na pandemię COVID-19, Wianki 2021 decyzją organizatora  zostają przeniesione na przyszły rok. To nie znaczy jednak, że nie spotkamy się w najbliższy weekend na amfiteatrze! Będzie koncert, dużo zabawy i innych wydarzeń. Będzie się można także zaszczepić! (więcej…)

Bajka o” Smoku Wawelskim’ ………i nie tylko (foto)

22.06.2021 w sali Domu Ludowego w Kaczycach ,  odbyły się występy dzieci z zespołu folklorystycznego taneczno – wokalnego „Małe Kaczoki” pod kier, Pani Urszuli Wiśniowskiej z akompaniamentem Pana Piotra Latosa oraz kółka teatralnego pod kier. Pani Ewy Błahut, zespołów działających przy świetlicy. ”Małe Kaczoki dały pokaz [...]