Wianki 2021 – przeniesione

Ze względu na pandemię COVID-19, Wianki 2021 decyzją organizatora  zostają przeniesione na przyszły rok. To nie znaczy jednak, że nie spotkamy się w najbliższy weekend na amfiteatrze! Będzie koncert, dużo zabawy i innych wydarzeń. Będzie się można także zaszczepić!

Niestety to już drugi raz z rzędu pandemia pokrzyżowała nam plany – mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach – tegoroczne lato w naszej gminie rozpocznie rodzinna zabawa na amfiteatrze – Lato nad Młyńszczokiem. W niedziele 4 lipca zaplanowaliśmy szereg wydarzeń. Odbędzie Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon dla Wszystkich”, będzie pokaz z ogniem, zamki dmuchane, zaprezentują się także strażacy, którzy zapowiadają już moc atrakcji dla wszystkich. Całość zwieńczy koncert Damiana Holeckiego na amfiteatrze  – informuje Małgorzata Guz, szefowa zebrzydowickiego GOK-u. Szczegóły już wkrótce na plakatach i na stronie internetowej www.gok.zebrzydowice.pl

Zaszczep się!
W tym dniu będzie można się także zaszczepić Szczepienia odbędą się w dniu 04.07.2021 (niedziela) r. w godzinach 15:00 – 20:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach przy ul. ks. A. Janusza 21.

Szczepienie to nie wymaga dodatkowej rejestracji – wszelkie formalności zostaną dopełnione na miejscu w Mobilnej Jednostce Szczepień.

Zainteresowane osoby proszone są o posiadanie maseczki, własnego długopisu, dowodu osobistego, wypełnionego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz zgody RODO (dokumenty do pobrania na stronie Urzędu Gminy – link).

Informacje na temat szczepienia można uzyskać pod numerem tel. 32 47 55 126