Bajka o” Smoku Wawelskim’ ………i nie tylko (foto)

22.06.2021 w sali Domu Ludowego w Kaczycach ,  odbyły się występy dzieci z zespołu folklorystycznego taneczno – wokalnego „Małe Kaczoki” pod kier, Pani Urszuli Wiśniowskiej z akompaniamentem Pana Piotra Latosa oraz kółka teatralnego pod kier. Pani Ewy Błahut, zespołów działających przy świetlicy. ”Małe Kaczoki dały pokaz tańców i przyśpiewek Ślaska Cieszyńskiego, natomiast kółko teatralne wystawiło bajkę pt.”SMOK WAWELSKI”.

Program artystyczny obejrzały dzieci z przedszkola z Kaczyc. Mali widzowie program oglądali bardzo cichutko, momentami  słychać było śmiechy a niekiedy widać było strach na ich twarzyczkach. Po występach odbył się konkurs. Dzieci które uważnie oglądały przedstawienie,  odpowiadały bezbłędnie na zadawane pytania. Za dobre odpowiedzi otrzymywały drobny upominek. Na zakończenie przekupki Krakowskie poczęstowały wszystkie cukierkami. Dzieci wyszły ze sali uśmiechnięte i zadowolone. Było to pierwsze spotkanie z publicznością po tak długiej przerwie.  Wszystkim brakowało takich  emocji i wrażeń.

Bożena Tomosz

Kaczyce: Bajka Smok Wawelski... i nie tylko

Bajka o” Smoku Wawelskim’ ……...i nie tylko. 22.06.2021 w sali Domu Ludowego w Kaczycach , odbyły się występy dzieci z zespołu folklorystycznego taneczno – wokalnego „Małe Kaczoki” pod kier, Pani Urszuli Wiśniowskiej z akompaniamentem Pana Piotra Latosa oraz kółka teatralnego pod kier. Pani Ewy Błahut, zespołów działających przy świetlicy. ”Małe Kaczoki dały pokaz tańców i przyśpiewek Ślaska Cieszyńskiego, natomiast kółko teatralne wystawiło bajkę pt.”SMOK WAWELSKI”. Fot: Bożena Tomosz