Sukcesy naszych zespołów na Wojewódzkim Przeglądzie Wiejskich Zespołów Artystycznych

10 lipca 2021 na deskach amfiteatru w Brennej artyści w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Wiejskich Zespołów Artystycznych zaprezentowali dawne pieśni wykonywane a cappella lub z akompaniamentem, a zespoły regionalne zaprosiły widzów do oglądania tańców i zwyczajów swojego regionu. W wydarzeniu w którym wzięło udział prawie 40 grup śpiewaczych, kapel i zespołów regionalnych z całego województwa śląskiego uczestniczyły także z powodzeniem zespoły działające przy GOK w Zebrzydowicach.

I tak w kategorii grup śpiewaczych a cappella  III miejsce zajęła Grupa Śpiewacza Małokończanie z Kończyc Małych
Wyróżnienie za piękny strój regionalny : Grupa śpiewacza Zybrzidowianki  z Zebrzydowc

W kategorii grup śpiewaczych z akompaniamentem I miejsce zajął Regionalny Zespół Śpiewaczy Nadolzianie z Kaczyc

Organizatorami wydarzenia byli: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej i Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna.

Gratulujemy! Zdjęcia z przeglądu zobaczyć można pod tym adresem: LINK