Pchli Targ nad Młyńszczokiem po raz kolejny udany (ZDJĘCIA)

Mimo chłodu i dosyć uciążliwego wiatru,  w Zebrzydowicach pojawiło się sporo, zarówno klientów jak i sprzedających na Pchlim Targu. Nie brakowało przedmiotów codziennego użytku, płyt winylowych a także prawdziwych artefaktów, jak limitowanych pater z księżną Dianą…

Każdy z nas posiada w domu różnego rodzaju, bibeloty, pamiątki, książki, zabawki narzędzia czy różne starocie i rzeczy używane których już nie potrzebuje, a które mogą się komuś przydać. Taki jest cel wydarzenia organizowanego przez zebrzydowicki GOK.  Impreza udała się po raz kolejny-  nie zabrakło wielu historycznych pamiątek, walut, monet,  bibelotów. – Warto przyjść nawet kiedy nic się nie kupi, jest co oglądać  – zgodnie twierdzili wszyscy odwiedzający. Wiele z wystawianych towarów znalazło jednak swojego nowego właściciela .

Kolejna edycja Pchlego Targu już na wiosnę – Zapraszamy!

Pchli Targ odbył  się  w amfiteatrze w Zebrzydowicach ( w sobotę 9.10.2021 w godz. 9:00 -13:00