kontrast
A
A
czcionka
A
A
A
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21

Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego za nami

Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego to dwudniowa polsko-czeska impreza (18-19 maja 2024 roku) dla wszystkich rowerzystów (i nie tylko). Odbywa się jednocześnie w: Godowie, Jastrzębiu-Zdroju, Karwinie, Piotrowicach koło Karwiny i Zebrzydowicach. Przez dwa dni uczestnicy odkrywali uroki Żelaznego Szlaku Rowerowego eksplorując na dwóch kółkach piękno przyrody i kultury Polski oraz Czech.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich różne atrakcje. W Gminie Zebrzydowice pieczątki można było zdobyć w Biker stret Food, gdzie w sobotę 18 maja wydarzenie rozpoczął Wójt Gminy Zebrzydowice Janusz Król oraz jego zastępca Aleksander Cierniak.

Z kolei w niedzielę podczas Festiwalu jaki odbywał się na amfiteatrze w Zebrzydowicach na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji, koncert zespołu The Gap, animacje i dmuchańce dla dzieci, darmowy poczęstunek (m.in. kofola, popcorn, kanapki). Dla dzieci wystąpił teatr Krak – Art z Krakowa z przedstawieniem Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków.  Strażacy z OSP Zebrzydowice przygotowali specjalny pokaz pierwszej pomocy.

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21
facebook bip