kontrast
A
A
czcionka
A
A
A
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W sobotę, 1 czerwca 2024, Rady Sołeckie Zebrzydowic Górnych i Dolnych, Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach oraz Koło Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Zebrzydowicach wspólnie zorganizowały festyn z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie przyciągnęło liczne rodziny z okolic, oferując dzieciom i dorosłym mnóstwo atrakcji i niezapomnianych chwil.

Na najmłodszych czekały dmuchane zamki, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy zadbali również o liczne animacje, które angażowały dzieci do wspólnej zabawy, rozwijania kreatywności oraz zdobywania nowych umiejętności. Nie zabrakło także poczęstunku – smakowite przekąski i napoje były dostępne przez cały czas trwania festynu, zapewniając uczestnikom energię do dalszej zabawy.

Jednym z ciekawszych punktów programu było stanowisko przygotowane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Zebrzydowic. Strażacy prezentowali tam automatyczny defibrylator (AED), opowiadając o jego działaniu i znaczeniu w ratowaniu życia. Dodatkową atrakcją były przejażdżki motorówką, które dostarczyły uczestnikom nie lada emocji i niezapomnianych wrażeń. W imprezie udział wzięli również przedstawiciele GZWiK z Zebrzydowic, którzy promowali picie „kranówki”.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Zebrzydowicach był doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej, wspólnej zabawy i rodzinnego spędzania czasu. Do działań włączyło się szereg osób, którym dziękujemy za pomoc.

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21
facebook bip