Kaczyce: "Pozytywnie zakręceni"

„Pozytywnie zakręceni”

„Pozytywnie zakręceni” to grupa dorosłych, która działa już ponad  rok przy świetlicy Kaczyce GOK Zebrzydowice.   Co wtorkowe spotkania, grupa spędza bardzo ciekawie, wprowadzając nowe pomysły, wykorzystując, drewno, sklejkę, patyki z brzozy i listewki. Grupa pracuje z makramą, masą porcelanową, trzeba tu podkreślić, że z niczego zrobi się  coś oryginalnego a pomysłów  nie brakuje. Wykorzystujemy stare szale, resztki materiałów. Wspaniałą osobą, która angażuje się we wszystko co robimy jest Bartek Zawadzki. Przepięknie  maluje, wycina w sklejce, szlifuje, skręca. To złota rączka w naszej grupie. Wykonane prace i ozdoby wystawiamy na kiermaszach a wiele z nich jest dekoracją w Domu Ludowym a także w naszych domach. Dziękujemy Jarkowi Stańkowi, który chętnie wspiera naszą grupę.

B.T