Kaczycki Kiermasz Wielkanocny

17 Marca 2024r. Na parkingu przed Domem Ludowym w Kaczycach odbył się Kiermasz Wielkanocny organizowany przez GOK świetlicę w Kaczycach oraz Sołtysa Marcina Stryczka.

Kolejny raz lokalni przedsiębiorcy mogli zaprezentować swoje (przygotowane specjalnie na tę okazję) produkty.

KGW Kaczyce, KG Kreatywne Kamratki, Winnica Bruntelesa, Deco&Flower, Bawatka-szydełkuje, GPP w Kaczycach, GR Wenglorz juz od siódmej rano szykowali swoje stoiska na spotkanie z mieszkańcami.

W świetlicy odbyły się Kreatywne Warsztaty Wielkanocne, w których uczestniczyło łącznie ponad 40 osób. Wszystkie dzieci miały okazję wykonać ozdoby świateczne oraz zostały nagrodzone dyplomami I słodkimi  upominkami.

Dziękujemy wystawcom oraz mieszkańcom za liczny udział w kolejnym  już, bardzo udamym  kiermaszu.

Świetlica Kaczyce