Kiermasz Bożonarodzeniowy w Domu Ludowym w Kaczycach

17 grudnia  2023 roku w niedzielę ,w godzinach do popołudniowych w Domu Ludowym w Kaczycach odbył się drygi już  kiermasz - tym razem bożonarodzeniowy , zorganizowany przez sołtysa Kaczyc Marcina Stryczka przy  współpracy z GOK Zebrzydowice – świetlica Kaczyce. Wzięły w nim udział kaczyckie organizacje,lokalni rzemieślnicy, sprzedawcy ,koła zainteresowań.

W kiermaszu wzięli udział ;

• -  KGW Kaczyce z przewodniczącą Bronisławą Żelazek [ pierogi ,stroiki świąteczne ]
  • -  Gospodarstwo Rolne Wenglorz [wyroby wędliniarskie ]
  • -  Kwiaciarnia Contel Chwasty [ ozdoby świąteczne]
  • -  Państwo Stępień Małysz „Bawatka – szydełkuje” [makramy ,robótki szydełkowe]
  • -  Urszula Owczarzy [ pierniki ]
  • -  Pozytywnie zakręceni [ stroiki swiąteczne]

Dziękujemy wystawcom oraz mieszkańcom za liczny udział w kiermaszu.