1) Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach przy współpracy z Sołectwem: Zebrzydowice Górne, Zebrzydowice Dolne.

2) Celem konkursu jest popularyzacja ciasteczek świątecznych pieczonych w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

3) Do konkursu zapraszamy osoby pełnoletnie, indywidualne, których pasją jest pieczenie słodkości.

5) Wypieki należy dostarczyć do 10 grudnia 2022 (sobota) do godz. 9:00, Sala Widowiskowa Zamek Zebrzydowice.

Ramowy program:     godz. 9:00   - ostateczny termin dostawy

godz. 10:00 - ocena jury

godz. 12:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

6) Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia wraz z przepisem na wykonany wypiek oraz oświadczenie RODO i dostarczyć osobiście lub przesłać do 2 grudnia 2022 (piątek) na adres e-mail gok@gok.zebrzydowice.pl lub listownie na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach, ul. Ks. A. Janusza 21, 43-410 Zebrzydowice.

7)Jury oceniać będzie:

• smak
  • wygląd wypieku
  • pomysłowość

Decyzje jury są ostateczne, nie podlegają reklamacji.

8)Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 grudnia  około godz. 12:00 na Sali Widowiskowej w Zebrzydowicach.

9) Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.

10)Organizator zastrzega sobie prawo do wydania drukiem zbioru przepisów otrzymanych od uczestników bez wypłacania honorariów.

Dookumenty do pobrania

- Regulamina Konkursu