1) Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Cieszynie
2) Celem konkursu jest popularyzacja ciasteczek świątecznych pieczonych w okresie Świąt Bożego Narodzenia.
3) Do konkursu zapraszamy osoby pełnoletnie, indywidualne, których pasją jest pieczenie słodkości.
5) Wypieki należy dostarczyć do 9 grudnia 2023 (sobota) do godz. 9:00, Sala Widowiskowa Zamek Zebrzydowice.

Ramowy program:
godz. 9:00   - ostateczny termin dostawy
godz. 10:00 - ocena jury
godz. 12:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

6) Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia wraz z przepisem na wykonany wypiek oraz oświadczenie RODO i dostarczyć osobiście lub przesłać do 1 grudnia 2023 (piątek) na adres e-mail gok@gok.zebrzydowice.pl lub listownie na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach, ul. Ks. A. Janusza 21, 43-410 Zebrzydowice.

7) Jury oceniać będzie:

• smak
  • wygląd wypieku
  • pomysłowość

Decyzje jury są ostateczne, nie podlegają reklamacji.

8)Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 grudnia  około godz. 12:00 na Sali Widowiskowej w Zebrzydowicach.
9) Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.
10)Organizator zastrzega sobie prawo do wydania drukiem zbioru przepisów otrzymanych od uczestników bez wypłacania honorariów.

Dokumenty do pobrania:

- Regulamina Konkursu