kontrast
A
A
czcionka
A
A
A
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21

Marklowice Górne: Wręczono „Order Serca Matkom Wsi”

W czwartek, 16 maja odbyło się uroczyste spotkanie pań z KGW w Marklowicach Górnych, Wyjątkowy charakter spotkania związany był nie tylko z obchodami Dnia Matki, ale również z uczestnictwem zaproszonych gości oraz z wręczeniem medali "Order Serca Matkom Wsi".

Uroczystość zaszczycili m. in. Janusz Król Wójt Gminy Zebrzydowice, Danuta Kożusznik prezes Rejonowego Zarządu Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku Białej, Przemysław Lose dyrektor GOK, Tomasz Staniek radny z Marklowic Górnych, Zdzisław Sztymon sołtys Marklowic oraz przedstawiciele Straży Pożarnej z OSP Marklowice Górne.

Ordery zasłużonym członkiniom koła wręczyli Janusz Król i Danuta Kożusznik, gratulując wyróżnionym i życząc im dużo, dużo zdrowia.

Spotkanie było okazją do złożenia życzeń wszystkim mamom- również chrzestnym i obdarowanie ich kwiatami. Tradycyjnie, jak w każdym miesiącu złożono życzenia solenizantkom świętującym w maju: Zosi, Marii, Teresie, Beacie i odśpiewano gromkie "sto lat..." Po posiłku i części oficjalnej czas umilił zespół "Zebrzidowianki", kierowany przez Urszulę Wierzgoń, których występ spotkał się z uznaniem zebranych, a rozmowy i wspomnienia wypełniły czas spotkania.

 

Jadwiga Kopel – Koło Gospodyń Wiejskich w Marklowicach Górnych

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21
facebook bip