Nasze KGW świętowały! (zdjęcia)

W miniony weekend KGW Zebrzydowice i KGW Kaczyce zorganizowały tradycyjne obchody Dnia Kobiet.

Zebrzydowice

W sobotę 12.03.2022 na Sali Widowiskowej w Zebrzydowicach  KGW Zebrzydowice zorganizowało  tradycyjny Dzień Kobiet. Spotkanie było okazają do przywitania nowej przewodniczącej koła p. Danuty Giza, która na tym stanowisku zastąpiła zasłużoną Marę Stawarczyk, która zrezygnowała z tej funkcji.

Zobacz fotoreportaż>>>

Kaczyce

W niedzielę 13.03.2022 w Kaczycach miejscowe koło KGW Kaczyce zorganizowało tradycyjne obchody Dnia Kobiet. W wydarzeniu oprócz zaproszonych gości, radnych, przedstawicieli organizacji działających na terenie sołectwa, wzięli udział również zaproszeni uchodźcy z Ukrainy. Nie brakowało wielu ciepłych słów wsparcia skierowanych w ich stronę.

Zobacz fotoreportaż>>>