kontrast
A
A
czcionka
A
A
A
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21

Pozytywnie zakręceni - nowa grupa w Świetlicy GOK

Pozytywnie zakręceni  - to nowo powstała grupa  przy Domu Ludowym w Kaczycach dla osób dorosłych ,mająca  na celu rozwijanie umiejętności manualnych. W swoich szeregach zrzesza i panów, którzy lubią majsterkowanie.

Pierwsze spotkanie odbyło się w listopadzie, i tak co tydzień  grupa spotyka się by robić cudeńka  z przyniesionych przez siebie materiałów, a także z przekazanych przez darczyńców (materiały są odpadami lub uszkodzone) . I tak dzięki firmie „Canea” oraz uprzejmości Pana Jarka Stańka powstały piękne dekoracje świąteczne, które ozdabiają hol Domu Ludowego a także nasze mieszkania.

Było tylko kilka spotkań ale bardzo owocnych. W ruch poszły ręce. Pomysłów było wiele ale czasu do świąt mało. Wszyscy jednak z wykonanych przez siebie prac byli bardzo zadowoleni. Trzeba tu podkreślić , że motorem  grupy jest Kasia Kajura, choć każdy wykańcza swoje prace według swojego uznania i pomysłu.

Poniżej prezentujemy swoje prace już umieszczone w naszych domach i Domu Ludowym, trzeba niewiele nakładu a efekt mówi sam za siebie.

B.T

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21
facebook bip