Spotkanie świąteczne dla dzieci

18 grudnia 2023 roku na sali Domu Ludowego spotkały się dzieci z kół zainteresowań z instruktorami, przy choince. Czekały na nie paczki, ufundowane przez KGW Kaczyce z przewodniczącą Bronisławą Żelazek, pana Piotra Szpaka i firmę CANEA. Ale to nie jedyna niespodzianka, która na nie czekała. Na stołach były owoce, słodycze a panie przygotowały przepyszne ziemniaczki, surówkę z marchewki i kotlety.  Po wspólnym posiłku przyszedł czas na życzenia Bożonarodzeniowe i rozdanie prezentów. Myślę, że ten rok był dla dzieci bogaty w upominki, bo oprócz nich Gminny Ośrodek Kultury ufundował także prezenty z okazji Mikołaja, za co dziękujemy pani dyrektor Małgorzacie Guz. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu posiłku pani Halinie Hanzel, pani Dorocie Fiącek a pani Anieli Brzuska za zakup Prince Polo dla dzieci.

B.T.