"Złoty Dzwon" dla Małokończan

29 CZERWCA 2024r. odbył się XIII Otwarty Przegląd Zespołów i Śpiewaków Ludowych im. Józefa Pękały "Złoty Dzwon". Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie oraz współorganizatorem był Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Patronat nad przeglądem objął Wójt Gminy Mszana Mirosław Szymanek.

Jury w składzie: przewodniczący - Grzegorz Pakura, inni członkowie komisji: Gabriela Gwiszcz oraz Czesław Wita po przesłuchaniu 15 zespołów śpiewaczych z akompaniamentem przyznało następujące nagrody:

ZŁOTY DZWON:

Zespół Śpiewaczy "MAŁOKOŃCZANIE" z Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach, pod kierownictwem Urszuli Wierzgoń

Wyróżnienia:

•  Zespół Śpiewaczy "BLUSZCZ" z Gminnego Centrum Kultury Gorzyce pod kierownictwem Katarzyny Kampik

Gratulujemy!