Kaczyce: Koncert kolęd i Jasełka

22 stycznia w Domu Ludowym w Kaczycach odbył się Koncert kolęd połączony z wystawieniem tradycyjnych „Jasełek”.

Przy pełnej sali występy rozpoczęła grupa teatralna pod kierownictwem pani Ewy Błahut. W inscenizacji wzięły udział wszystkie zespoły dziecięce ,działające przy świetlicy. Kolędy i pastorałki, które zostały wplecione w Jasełka zostały przygotowane przez zespół folklorystyczny taneczno – śpiewaczy „Małe Kaczoki" pod kier. pani Urszuli Wiśniowskiej z akompaniamentem pana Piotra Latosa oraz przez zespół muzyczny „Melodia” pod kier. pana Mariana Zaleskiego.

Koncert zakończył zespół folklorystyczny „Nadolzianie"  pod kier .pana Roberta Rybki z akompaniamentem kapeli pod kier. pana Klaudiusza Grzybka. Zespół zaśpiewał przepiękne kolędy oraz nowe pastorałki. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji koncertu i wszystkim za tak liczne przybycie.

Bożena Tomosz

Zobacz fotoreportaż>>>