kontrast
A
A
czcionka
A
A
A
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21

Kaczyce: Przedstawienie Brzydkie Kaczątko

Przedstawienie teatralne pt. "Brzydkie Kaczątko" zostało zaprezentowane 14 czerwca na deskach sceny Domu Ludowego. Aktorami były utalentowane dzieci z kółka teatralnego pod kierownictwem Ewy Błahut, które porwały publiczność swoimi umiejętnościami aktorskimi i poetyckim wykonaniem.

Przedstawienie było nie tylko pełne emocji i wzruszeń, ale również wyjątkowe ze względu na oprawę muzyczną. Dzieci z zespołu regionalnego "Małe Kaczoki" pod kierunkiem Urszuli Wiśniowskiej zachwyciły wszystkich swoim talentem muzycznym. W towarzystwie akompaniamentu Piotra Latosa stworzyły niezapomnianą atmosferę, dodając jeszcze więcej magii do występu teatralnego.

Dodatkowo, zespół muzyczny "Melodia" pod kierownictwem Mariana Zaleskiego również wziął udział w przedstawieniu, dostarczając publiczności pięknej muzyki i harmonii dźwięków. Ich umiejętności muzyczne były imponujące i doskonale dopełniły całe wydarzenie.

Na przedstawienie zaproszone zostały dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej. To było nie tylko wydarzenie artystyczne, ale także okazja do integracji i wzajemnego wsparcia między najmłodszymi członkami społeczności lokalnej. 

Zobacz fotoreportaż - przejdź>>>

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Zebrzydowicach
43-410 Zebrzydowice, Ks. Antoniego Janusza 21
facebook bip