Wieczorek poezji i pieśni patriotycznej w Domu Ludowym w Kaczycach

27 listopada w sali widowiskowej Domu Ludowego w Kaczycach odbył się wieczór poezji i pieśni patriotycznej. Wzięły w nim udział dziecięce zespoły i uczestnicy kół zainteresowań działających przy tutejszej świetlicy: kółko teatralne pod kier. Ewy Blachut, zespół folklorystyczny „Małe Kaczoki” pod kier. Urszuli Wiśniowskiej z akompaniamentem pana Piotra Latosa, oraz zespół muzyczny „Taka Melodia” pod kier. Mariana Zaleskiegio.

Dziękuję bardzo za tak liczny udział w wieczorku rodzicom, dziadkom, babciom i ciociom. Szczególne podziękowania dla pani Marii Przybyło za pomoc przy dzieciach, które piekły ciasta i pomagały przy strojeniu sali.

B.T

Poniżej nagranie zrealizowane przez portal OX.PL